Sisukord
Arvamus
Postimees
31.07.2020
Eesti Klubitaja pani Tartu koroonakriisi keskmesse (25) Reinsalu: meie huvide konflikti ei käsitlenud (3) Eesti lühiuudised Hipilaager kolis Valgamaa metsade vahele Tõnis Mölder: trahv sõltugu sissetulekust Postitus peaministri Facebooki seinale läks vähihaigele naisele maksma töökoha (93) Majandus Majanduse lühiuudised Valitsus tõmbab Vesterbacka tunneliplaanile kriipsu peale (8) Pretsedent Eesti ärikinnisvaras: Porto Franco saab 40 miljonit (4) Eestlased hakkasid juunis priiskama (1) Välismaa Analüüs ⟩ Vägesid välja viies ei varja Trump vimma Merkeli vastu (20) Segadus wagnerlastega võib Valgevene valimised ära jätta (16) Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri ⟩ Liitlastevaheline vastuolu pole hea (9) Meinhard Pulk: oma ajast ees. Halvas mõttes (12) Madis Vasser: lõpp põlevkivienergiale (10) Andres Käosaar: võta viiv ja mõtle Jaak Allik: piiritarast üle vaadates (100) Kultuur Peeru- ja peldikuhuumori renessanss Suve auk. Vana tark mees Sport Kanepi ja Kontaveit lõid platsi puhtaks, mehed valmistasid pettumuse (4) Rally Estonia on spordimaailma valvsa pilgu all PM HELSINGIS ⟩ Kaotuse anatoomia – miks oli korvpallikoondise häving Soome vastu tegelikult hea? (2) Tartu Haiguskolle ei too veel lisapiiranguid Kristel Kaljuvee: maskid valmis! Sirje Toomla: äh, va libe tatik Tartu ja Jõgeva maakonnas tuuritavad taas rändvargad Jõgevatreff tuleb tänavu teisiti Tartu lühiuudised Malevlased said käe valgeks ka maalri- ja ehitustöödel Arstid uurivad mehi pealaest jalatallani, ja ilma järjekorrata Noor sportlane läbis 26 päevaga ratta seljas pea 1700 kilomeetrit Majandusteadlasest joogaõpetaja Veronika Krassavina juhib inimeste meeli Põllumehe kaasa jälgib ilmateadet – millal mees koju tuleb? (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Andres Käosaar: võta viiv ja mõtle

3 min lugemist
  • Vanem põlvkond kipub noori alusetult ründama
  • Keegi ei ole saanud valida oma ajastu elutingimusi
  • Kõik võiksid praegust heaoluühiskonda nautida
Andres Käosaar FOTO: SILLE ANNUK/PM/SCANPIX BALTICS

Hea tuttav otsustas jaanipäeva eel Tartust Tallinna kõndida. Sattusin aktsiooni kohta Delfis avaldatud artiklile  ning sattusin ka kommentaare lugema. Seal vaatas mulle vastu valik eesti inimeste mõtetest, mis olid täis hapusust, kibestumist ja ehk ka kadedust. Nagu vist igas kommentaariumis.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Head onu Heinod ja tädi Maalid, kes te oma vanemate surve all paindusite ja nende raske lapsepõlve tõttu ka ise rasket lapsepõlve kannatasite. See pole teie süü ega polnud teie valik. Nagu pole ka minu põlvkonna, vabas Eestis sündinud noorte valik, et meie elu ei käi enam ümber tühja kõhu, mullase küljealuse ega vastsündinute suremuse, aga hoopis tähendusrikka elukutse, eneseteostuse, maailma parandamise ja nende suurte väärtuste kõnetamise keerukusest tingitud depressiooni ja ärevusega võitlemise.

30.07.2020 01.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto