Sisukord
Uudised
Postimees
31.07.2020
Eesti Klubitaja pani Tartu koroonakriisi keskmesse (25) Reinsalu: meie huvide konflikti ei käsitlenud (3) Eesti lühiuudised Hipilaager kolis Valgamaa metsade vahele Tõnis Mölder: trahv sõltugu sissetulekust Postitus peaministri Facebooki seinale läks vähihaigele naisele maksma töökoha (93) Majandus Majanduse lühiuudised Valitsus tõmbab Vesterbacka tunneliplaanile kriipsu peale (8) Pretsedent Eesti ärikinnisvaras: Porto Franco saab 40 miljonit (4) Eestlased hakkasid juunis priiskama (1) Välismaa Analüüs ⟩ Vägesid välja viies ei varja Trump vimma Merkeli vastu (20) Segadus wagnerlastega võib Valgevene valimised ära jätta (16) Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri ⟩ Liitlastevaheline vastuolu pole hea (9) Meinhard Pulk: oma ajast ees. Halvas mõttes (12) Madis Vasser: lõpp põlevkivienergiale (10) Andres Käosaar: võta viiv ja mõtle Jaak Allik: piiritarast üle vaadates (100) Kultuur Peeru- ja peldikuhuumori renessanss Suve auk. Vana tark mees Sport Kanepi ja Kontaveit lõid platsi puhtaks, mehed valmistasid pettumuse (4) Rally Estonia on spordimaailma valvsa pilgu all PM HELSINGIS ⟩ Kaotuse anatoomia – miks oli korvpallikoondise häving Soome vastu tegelikult hea? (2) Tartu Haiguskolle ei too veel lisapiiranguid Kristel Kaljuvee: maskid valmis! Sirje Toomla: äh, va libe tatik Tartu ja Jõgeva maakonnas tuuritavad taas rändvargad Jõgevatreff tuleb tänavu teisiti Tartu lühiuudised Malevlased said käe valgeks ka maalri- ja ehitustöödel Arstid uurivad mehi pealaest jalatallani, ja ilma järjekorrata Noor sportlane läbis 26 päevaga ratta seljas pea 1700 kilomeetrit Majandusteadlasest joogaõpetaja Veronika Krassavina juhib inimeste meeli Põllumehe kaasa jälgib ilmateadet – millal mees koju tuleb? (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Jõgevatreff tuleb tänavu teisiti

1 min lugemist
FOTO: Ehtel Valk

Täna algab Jõgeva lähistel Kuremaa mõisapargis rahvusvaheline motomatkajate kokkutulek, 29. Jõgevatreff. Erilisest aastast tingitult on ka tänavune Treff varasematest veidi erinev.

Tavaliselt kestab see neljapäevast pühapäevani, aga sel aastal algab reedel ja lõpeb pühapäeval. Esimesed motomatkajad jõudsid Kuremaale aga juba eile keskpäeva paiku. Kuigi eelmüügist ja kohapealt soetatud piletit saab motokokkutuleku staabist lunastada alles täna keskpäevast, võisid varem kohale jõudnud end juba eile mõisapargis telklaagrisse sisse seada.

Et tänavune aasta on pandeemia tõttu pannud põntsureisimisele, jääb ​Jõgevatrefi motomatkajate hulk tavapärasest tagasihoidlikumaks ning osalejate päritoluriike tähistava stendi pikkus tuleb ühem. Viimasel paaril aastal on Jõgevatrefile sõidetud enam kui kümnest välisriigist. Näiteks ka Ameerika Ühendriikidest, Uus-Meremaalt, Taist ja Kariibi meres asuvast Curaçaost. 

Seotud lood
30.07.2020 01.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto