Sisukord
Eesti
Postimees
31.07.2020
Eesti Klubitaja pani Tartu koroonakriisi keskmesse (25) Reinsalu: meie huvide konflikti ei käsitlenud (3) Eesti lühiuudised Hipilaager kolis Valgamaa metsade vahele Tõnis Mölder: trahv sõltugu sissetulekust Postitus peaministri Facebooki seinale läks vähihaigele naisele maksma töökoha (93) Majandus Majanduse lühiuudised Valitsus tõmbab Vesterbacka tunneliplaanile kriipsu peale (8) Pretsedent Eesti ärikinnisvaras: Porto Franco saab 40 miljonit (4) Eestlased hakkasid juunis priiskama (1) Välismaa Analüüs ⟩ Vägesid välja viies ei varja Trump vimma Merkeli vastu (20) Segadus wagnerlastega võib Valgevene valimised ära jätta (16) Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri ⟩ Liitlastevaheline vastuolu pole hea (9) Meinhard Pulk: oma ajast ees. Halvas mõttes (12) Madis Vasser: lõpp põlevkivienergiale (10) Andres Käosaar: võta viiv ja mõtle Jaak Allik: piiritarast üle vaadates (100) Kultuur Peeru- ja peldikuhuumori renessanss Suve auk. Vana tark mees Sport Kanepi ja Kontaveit lõid platsi puhtaks, mehed valmistasid pettumuse (4) Rally Estonia on spordimaailma valvsa pilgu all PM HELSINGIS ⟩ Kaotuse anatoomia – miks oli korvpallikoondise häving Soome vastu tegelikult hea? (2) Tartu Haiguskolle ei too veel lisapiiranguid Kristel Kaljuvee: maskid valmis! Sirje Toomla: äh, va libe tatik Tartu ja Jõgeva maakonnas tuuritavad taas rändvargad Jõgevatreff tuleb tänavu teisiti Tartu lühiuudised Malevlased said käe valgeks ka maalri- ja ehitustöödel Arstid uurivad mehi pealaest jalatallani, ja ilma järjekorrata Noor sportlane läbis 26 päevaga ratta seljas pea 1700 kilomeetrit Majandusteadlasest joogaõpetaja Veronika Krassavina juhib inimeste meeli Põllumehe kaasa jälgib ilmateadet – millal mees koju tuleb? (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tõnis Mölder: trahv sõltugu sissetulekust

2 min lugemist
Tõnis Mölder saates «Otse Postimehest». FOTO: Kaader Otsesaatest

Riigikogu sotsiaalkomisjoni esimees Tõnis Mölder sõnas Postimehe otsesaates, et trahv nõndanimetatud koroonajooksikutele peaks sõltuma inimese sissetulekust. «Kõrgepalgalise inimese jaoks ei pruugi tänane trahv olla piisav,» arvas ta.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Te leiate, et koroonajooksikutele peaks kehtima karmim karistus. Millist karistust te silmas peate?

Kui inimene teab, et on koroonapositiivne, ja terviseamet on andnud väga selgeid juhiseid, kuidas käituda ja olla isolatsioonis, aga see inimene käitub ikka nii vastutustundetult, et liigub suures rahvahulgas, siis järelikult ei ole praegu kehtivad trahvimäärad piisavad. Need ei ole piisavad selleks, et inimene saaks aru selle nakkushaiguse tõsidusest.

Vaja on karmimaid meetmeid, et kogu ühiskond mõistaks olukorra tõsidust. Koroona ei ole Eestist kadunud, lähiriikidest rääkimata. Peame olema väga distsiplineeritud ja kohati isegi ranged, et hoida vabadust, mille suvega oleme saavutanud.

30.07.2020 01.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto