Sisukord
Arvamus
Tänane leht
06.08.2020
Eesti Eesti lühiuudised Lutsar soovitab asendada välismaalaste karantiininõude piiril testimisega (11) Koroonaga on kokku puutunud arvatust kümme korda rohkem inimesi (1) Narva kommunistide nimed peaaegu alistatud Kartulisaak tuleb sama heitlik nagu ilm Metsa vaarikale! Välismaa Beiruti õudust saanuks vältida (4) Välismaa lühiuudised Prantsuse eliitüksuslasi kahtlustatakse mõrvaplaanis (1) Arvamus Juhtkiri: valmistume viiruse levikuks (5) Mihkel Kunnus: Kivisaare-jahi saak (22) Kalev Kallemets: rohepöörde hind (10) Maria Rahamägi: värsket verd koolidesse (9) Andres Herkel: inimene ja meediahiiud (7) 6. august 1940: eesriie langeb (6) Omanike Keskliit: riik näitab eraomanikele mälestiste kaitsel halba eeskuju Kultuur Kataloonia kuraator: Olev Subbi on minu jaoks isiklik (1) Vastukarvapai Subbi loomingule Väga-väga halb päev ühe mehe elus Suve auk. Koroonaviirus tappis ajakirja ehk jäägem nostalgiliseks! Sport Spordi lühiuudised Arsenaliga karikavõitu tähistanud Hein: võtsin emotsionaalselt kaasa kõik, mis sealt võtta oli Kergejõustikukohtunike raske elu: tee, mis sa teed, keegi ikka kobiseb* Maa Elu Piimatootmine käib juba kolmandat kuud alla omahinna (6) Lambakasvatuses on ärevad ajad, loomade arv aina kahaneb (1) Puidu parem kasutamine on tuleviku võti Romantiline Rannatee viib hubasesse suvekohvikusse ja liblikamajja Jüri Raidla: Üha enam inimesi on leidmas teed tagasi juurte juurde Kõrgrõhk­konnad ja äike Naistemantel passib ka salatisse Haisev lutiklill aitab pärssida allergiat ja kasvajaid Rebastel kasvavad vutid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mihkel Kunnus: Kivisaare-jahi saak

2 min lugemist
  • Kivisaar oli seni saanud väga positiivset tagasisidet
  • Vallandamisnõue oli mõõdutundetu ja antipedagoogiline
  • Kivisaare vastukäik on halastamatult sümmeetriline
Mihkel Kunnus FOTO: Konstantin Sednev

Kui kadakajänkide prestiižkultuuris lahvatas hoogne rassismijaht, siis paisutas see kohaliku nõudluse siinse rassismi järele nii meeleheitlikuks, et viimases hädas kõlbas solidaarsuslintšimiseks isegi kohaliku mölaraadio saatejuht. Selles loos on palju inetut, aga vaatame head.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Näiteks Alari Kivisaar sai hädavajalikku tasakaalustavat tagasisidet. Tundub, et ta on hea ja prosotsiaalne inimene ning vallandamispetitsioon pidi tulema talle tõelise šokina. Miks ütlen, et ta tundub olevat hea ja prosotsiaalne? Aga sellepärast, et head ja prosotsiaalsed inimesed juhinduvad kogukondlikust tagasisidest. Nad teevad seda, mille eest neid kiidetakse. Ja Alari Kivisaar oli saanud oma tegevuse eest kohe väga palju ülivõrdelist tagasisidet.

Vikipeediast võib lugeda, et ta on tunnistatud üheksal korral ajakirja Nädal küsitluse põhjal parimaks meesraadiohääleks. Tema saade on valitud parimaks raadiosaateks kaheksal korral. Ta on valitud kolmel korral aasta meesraadiohääleks. Järjekordse suure tunnustuse sai ta käesoleva aasta mais.

05.08.2020 07.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto