Sisukord
Eesti
Tänane leht
10.08.2020
Eesti «Eesti on ju e-riik. Kuidas siis nii läks?» (19) Eesti lühiuudised Katastroof nõudis 14 inimese ja lennufirma elu Eesti mee müük kasvas hüppeliselt Majandus Hinnalangus tuleb kasuks jõukamatele (3) Dollar odavnes juuli teises pooles järsult Majanduse lühiuudised Välismaa Minsk jäi ärevalt ootama valimiste järellainetust (5) Välismaa lühiuudised Liibanonlased nõuavad võimukandjate kõrvaldamist (1) Instagrami-aktivistid paljastavad Egiptuse eliidi jõledusi Arvamus Juhtkiri: digiriigi kõikuv kuvand (1) Tuuli Põhjakas: vajalik puhkus «tavalisest» Jürgen Ligi: Martin Helme huvide konflikt (111) Kaarel Vanamölder: kriisikevade õppetund? (2) Lemmit Kaplinski: peatagem raudtee elektrifitseerimine (26) Edward Lucas: õnn väljendada arvamust (4) Kultuur Tartuffi soovitused: traditsioonilised lembeavaldused ja iseäralikud armastuslood (1) Toomiku helged varjundid (16) Sport Anett Kontaveit jahib karjääri teist triumfi Spordi lühiuudised Vundamendi ladumine võttis peatreeneri isegi korraks naeratama Lillemets rassis end üksinda maailmas teiseks, Alver tõukas Balta troonilt Tartu Napsumüügi piirang paneb pubid proovile ja ööklubid kinni (7) Kätlin Konstabel: koroonajooksikud, mõistus ja tunded Unustage rohelised mehikesed! (2) Metsatüli jõudis kohtusse (1) Tartu lühiuudised REPORTAAŽ ⟩ Ööd on siin mustad ja rahvast kõvasti vähem kui reedeti tavaliselt Raha ajas Naiivi pidajad ja majaomaniku tülli Õed püüavad mitte lasta elul endast üle sõita Kriis tõi juurde hulga linnaaednikke Meelelahutus Koomiks Sudoku

«Eesti on ju e-riik. Kuidas siis nii läks?»

6 min lugemist
Foto on illustratiivne FOTO: Madis Veltman

Pakistanlased Assad Hussain ja Syed Muhammad Hassan, iraanlane Farid Fakharzadeh ja peterburlanna Aljona kuuluvad Tallinna Ülikoolist ja Tallinna Tehnikaülikoolist väljajääjate nimekirja. Nad tahtsid tulla õppima maailma ühte parimasse digiriiki, kuid tuleb välja, et Eesti polegi nii võimas digimaa.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

6. juulil avas Eesti valitsus piirid töö- ja õpirändeks, viimast ka kolmandatest riikidest. TLÜ tulevased tudengid pärisid kirja teel koolilt, millal nad saavad lõpliku kinnitava dokumendi, mispeale ülikool vastas, et sellega läheb veel aega. 22. juulil võttis TTÜ senat vastu otsuse, et esimesse ja teise astmesse ei võeta üldjuhul vastu tudengikandidaate riikidest, mille nakatunute suht­arv on suurem kui 16 inimest või kui selle riigi kohta puudub usaldusväärne koroonastatistika ja seal on kõrge viiruse leviku oht. 28. juulil loobus ka TLÜ kolmandatest riikidest tulevatest välistudengitest.

08.08.2020 11.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto