Valentino Rossi
Valentino Rossi Foto: JOE KLAMAR/AFP

«Ma sain peaaegu surma! See oli mu karjääri ohtlikem moment,» ütles MotoGP sõitja Valentino Rossi, kes pääses Austria etapil ülinapilt õnnetusest.

Torn võttis Lätis klassivõidu

Liepajas toimunud autoralli EM-etapil sai juunioride arvestuses esikoha Eesti ekipaaž Ken Torn – Kauri Pannas. Torn pidas põnevat heitlust kohaliku mehe Martins Sesksiga, kuid eelviimasel katsel tabas lätlase autot tehniline probleem ja ta langes mängust välja. Seega tõusis poodiumi teisele astmele rootslane Dennis Radström (+49,8), kolmas oli lätlane Reinis Nitišs (+1.59,9). Gregor Jeets ja Kuldar Sikk jäid neljandaks (+2.02,1). Läti EM-etapi üldarvestuses krooniti võitjaks Oliver Solberg (VW Polo GTI R5). Ta edestas teisena lõpetanud Mads Østbergi (Citroën C3 R5) 20,1 ja kolmandaks tulnud Aleksei Lukjanuki (Citroën C3 R5) 37,2 sekundiga. Škoda Fabia R5 autoga võistelnud Raul Jeets – Andrus Toom lõpetasid 11. kohal (+3.57,4.).