Ravila ristmikud ootavad oma aega

Ravila tänava ja Viljandi maantee samaliigiliste teede ristmikul peavad autojuhid tipptunni ajal arvestama liiklusummikutega. FOTO: Margus Ansu

Kahel Ravila tänava ristmikul, kus liiklus on reguleeritud parema käe reegli alusel, vaevlevad autojuhid sageli suurest koormusest, aga ka liiklusõnnetustest tingitud ummikuis. Ravila-Ilmatsalu tee ning Ravila-Viljandi maantee ristmikul on Eesti kindlustusfondi andmetel toimunud tänavu kokku kaheksa liiklusõnnetust, mille kahju suurus on üle 20 000 euro.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Mullu leidis Ravila-Ilmatsalu tee ristil aset viis ja Ravila-Viljandi maantee ristmikul kaheksa liikluskindlustuse abil lahendatud juhtumit.

Tartu linnavalitsuse teedeteenistuse juhataja Oleg Lužetski sõnul on Viljandi maantee ja Ravila tänava ristmiku probleemile kaks lahendust – sinna tuleb ringristmik või foorristmik. Milline valik langetatakse, ei oska Lužetski veel öelda. Praegu käivad arendaja läbirääkimised kõrvalolevale Ravila 14a, 14b ja W. Ostwaldi tänav 1 kinnistule kaubanduskeskuse või poe rajamiseks. «Kõik projekteeritakse koos arendajaga,» ütles Lužetski.

18.08.2020 21.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto