P, 2.04.2023

Saksamaa MM-ralli jääb ära, Sardiinia nihkus varasemaks

Henry Lääne
, reporter
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ott Tänak ja Martin Järveoja pole sel aastal MM-etappi veel võita suutnud, loodetavasti õnnestub see eelolevatel rallidel.  FOTO: Arvo Meeks
Ott Tänak ja Martin Järveoja pole sel aastal MM-etappi veel võita suutnud, loodetavasti õnnestub see eelolevatel rallidel. FOTO: Arvo Meeks Foto: Arvo Meeks

Autoralli MM-sarja turunduspoole eest hoolitsev WRC Promoter andis pressiteate vahendusel teada, et oktoobri keskpaika planeeritud Saksamaa ralli jääb koroonakriisi tõttu kehtestatud massiürituste keelu pärast ära. See andis võimaluse nihutada Sardiinia etapp kolm nädalat varasemaks.

Saksamaa ralli kohale olid mustad murepilved kogunenud juba pikemat aega. Algselt mitmepäevase rallina planeeritud võistlus pidi viimase info kohaselt toimuma vaid suletud Baumholderi sõjaväealal, publikuta ja kahandatud formaadis.

Väidetavalt oli viimane piisk rallit korraldava Saksamaa autoklubi ADAC karikasse kohalike võimude seatud massiürituste piirang, 350 inimest. Nii vähese hulga inimestega pole rallivõistluse pidamine võimalik.

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles