Sisukord
Maa Elu
Tänane leht
03.09.2020
Eesti Läti piir võib eestlastele koroonaviiruse leviku tõttu sulguda (8) Tallinnast on saamas uus murelaps (9) Algab ministrite vägikaikavedu (15) Eesti lühiuudised Kinoäri hiigeltehing sündis vaid paari nädalaga (5) Madise: alkoholimüügi piirangud polnud õiguspärased (11) Majandus Tallinki kärped võivad lüüa iga kolmandat (1) Majanduse lühiuudised Välismaa Ligi pooli pagulaslapsi ohustab harimatus Välismaa lühiuudised Arktika jääkilp sulab iga nurga alt rekordilise kiirusega (10) Arvamus Juhtkiri: koroonaajastu eelarve Mihkel Kunnus: silmakirjalik hukkamõist (35) Ingmar Roos: rutakalt liikvele lükatud rong – reisisiht teadmata (9) Tõnis Palts: Isamaa olgu isamaaline (36) Tiit Tammaru: otsekoheselt distantsõppest (4) Erkki Koort: «Mordori silm» Valgevene kohal (3) Erkki Koort: Valgevene on Munamäele lähemal kui Tallinn (3) Erkki Koort: mis saab siis, kui Trump kaotab? (26) Fookus Erkki Koort: «Mordori silm» Valgevene kohal (3) Erkki Koort: Valgevene on Munamäele lähemal kui Tallinn (3) Erkki Koort: mis saab siis, kui Trump kaotab? (26) Kultuur Sellel vaikimisel on mitu korrust Kirjandus tulvab Tallinnas laupäeval tänavale Sport Eestlased aitavad Neuville’i kodurallit korraldada Kas Kalev/Cramo pääseb Krasnodari? Kolmandasse ringi jõudnud Kontaveit: tunnen end väljakul väga hästi! Maa Elu Üleskutse: näidake oma saaki! Päev põllumehega: vilja kuivatamine, emiste seemendamine ja deltaplaanid August üllatas mesinikke ootamatu saagilisaga Mulk kuivatas pudru taskupäraseks näksiks Parima mahetoote hindamisel loeb maitse, pakend ja turundus Arvamusplats: kas veganlus säästab keskkonda? Mis siis ikkagi on vananaistesuvi? Pikaninapuu mahl äratab erksaks Aedkoriandrit võib külvata sügiselgi Aeg tegutseda kevadise lilleilu nimel Ürgse järve põhi kosutab köögivilju Meelelahutus Koomiks Sudoku

Üleskutse: näidake oma saaki!

1 min lugemist
Gerli Miku sügisannid. FOTO: Gerli Mikk

Käes on aasta kõige põnevam aeg, mil saame tasu tehtud töö eest. Kasvuhooned annavad rikkaliku tomati- ja viinamarjasaagi, peenramaalt sikutame mullast porgandeid, peete ja kartulit. Seenemetsast toome koju korvitäite viisi oma lemmikuid ja eriliselt õnnelikuks teeb mõni haruldane leid.

Maa Elu kutsub lugejaid üles jagama meiega oma rõõmu ja saatma pilte oma aiamaalt ning seene- ja marjametsast kogutud saagist. Pildid saatke aadressil maaelu@ajaleht.ee. Kõigi pildisaatjate vahel loosime välja meened. 

Maiga Mõttus saatis meile ülesvõtte oma aia saadustest. "Head sibulad sel aastal Valgas," lisas ta kommentaariks.

Maiga Mõttuse sügisene saak. FOTO: Maiga Mõttus

Gerli Mikk saatis meile foto oma aja andidest.

Gerli Miku sügisannid. FOTO: Gerli Mikk

Janek Koldekivi saatis meile foto, mil osa värskete suvilaomanike sellesügisesest saagist.

Suvilaomanike sügissaak. FOTO: Janek Koldekivi

Üks Maa Elu lugeja püüdis pildile oma ema kasvatatud aiasaadused. Erilist rõõmu oli sel sügisel valmistanud kahevärviline suvikõrvits.

Kahevärviline kabatšokk paistab teiste sügisandide seas silma. FOTO: Erakogu
Seotud lood
02.09.2020 04.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto