Sisukord
Eesti
Tänane leht
04.09.2020
Eesti Yana Toom: inimesed ootavad Narvas võimuvahetust (7) Eesti lühiuudised Ivo Juurvee: Novitšokiga mürgitamine on päris keerukas Valitsus hakkab läbi vaidlema haigushüvitise maksmise skeemi Muusikaelu­ tulevik paistab tulutu ja ebamäärane HOIA on jõudnud 80 000 inimese telefoni Martin Hallik mõisteti kuriteosüüdistuses õigeks (1) TÜ kliinikumi juhiks saab Priit Perens Majandus Endover: tuhandeeurose palgaga saab endale uusarendust lubada küll (17) Majanduse lühiuudised Jaapani investorid on mures – mis saab abenoomikast? Välismaa Novitšok survestab Euroopat (3) Välismaa lühiuudised Slovaki ajakirjaniku mõrvas süüdistatu mõisteti õigeks Arvamus Juhtkiri: Novitšok ootab vastust (10) Henry Lääne: ralli - ootamatu, aga mitte ime Kristjan Pulk, Maaja Vadi: kiired otsused ning tasapisi taipamine (1) Maarja Tinn: eestlaste ühisosa otsides (7) Indrek Aarna: vesinik pole võluvits (3) Lugejakiri: arusaamatu salastamine (1) Tsipe Aavik: põllumajandusmaastikke ohustab elurikkuse kadumine (2) Rein Kuresoo: suitsupääsukesed rukkilillede vahele (5) Eneli Viik: kas Eesti põllumajanduskeskkonna toetustega alad soosivad kimalasi? Jaanus Elts: põllulindude arvukus kahaneb kiiresti Kultuur EFTA 2020: kus on raha, sinna läheb ka auhind Loomeinimeste ebakindel elu: näitus oma koha otsimisest Sport Spordi lühiuudised Teises setis lagunenud Kanepi: jäin surve alla, kuna serv ei õnnestunud PM Rally Estonial ⟩ MM-sari jõuab Eestis tähiseni, milleks kulus 47 aastat EOK rahajagamine tekitas kergejõustikuringkonnas pahameelt PM Rally Estonial ⟩ Tänak on kindel, et näiline eelis ei anna talle edu: seis peaks olema võrdne PM Rally Estonial ⟩ Asjaajamise rägastik tõelisi Soome rallifänne ei heiduta PM Rally Estonial ⟩ Kas Rovanperä suudab Tänakut survestada, nagu ütles Mäkinen? «Ma pole selles nii kindel.» Tartu Natuke rallit jõuab nädalavahetusel ka kesklinna Kliinikumi uue juhi sõela läbis ekspankur Priit Perens Tartu lühiuudised Tuumajaam Tartusse? Volikogu esimees kutsub tuumaenergia poolt meelt avaldama (11) Linnavolikogu naaseb ülikooli raamatu­kokku Remonditud kontserdimaja täidavad elamused Risto Joost lahendas suure dilemma Heiki Lill: miks ehitaja ehitada ei taha? Peeter Olesk: kuidas sinu poole pöörduda? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Yana Toom: inimesed ootavad Narvas võimuvahetust

10 min lugemist
  • Narvas küpseb revolutsiooniline situatsioon linnajuhtide vastu.
  • Yana Toomi kinnitusel tema umbusaldamise taga pole.
  • Toomi sõnul ei ole Keskerakonnast lahkunud poliitikute tagasivõtmine hea mõte.
  • Narva linnavolikogu liige Katri Raik: lähikuud on otsustavad.
Yana Toomi sõnul ei ole Keskerakonnast lahkunud poliitikute tagasivõtmine hea mõte.  FOTO: Raul Mee

Narva linnas hakati mingil hetkel kõnelema kolme õe võimupöördest. Ilmselt nimetati Katri Raiki, Yana Toomi ja Kristina Kallast kolmeks õeks nii Tšehhovi näidendi kui ka kolme vägilase järgi. Kallas pole Narvas praegu eriti pildil, küll jõuab Brüsseli-Tallinna-Narva vahel lennata Yana Toom, kes juhib ametlikult ka piirilinna keskerakondlasi.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Olete Keskerakonna Narva piirkonna juht 2016. aasta algusest. Ainuüksi selle tõttu peaks teilt küsima kommentaari Narvas volikogus toimuva kohta, kus juba juulis ja siis augusti lõpus plaaniti avaldada umbusaldust linnavolikogu esimehele Irina Janovitšile ja linnapea Aleksei Jevgrafovile. Mis vaade teil sealsele olukorrale on?

Ma pole seda meelt, et kogu seltskonda, kes sammus uhkelt erakonnast välja, erakonda tagasi võtta. Arvan, et mis tehtud, see tehtud. Omletist enam mune ei saa. Aga umbusaldamise taga ma pole mingilgi moel.

03.09.2020 05.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto