WRC Promoteri üks ninamehi: tean, et kõik naaseksid rõõmsalt Eestisse

Rally Estonial tuhisesid kõige kiiremini kodupubliku lemmikud Ott Tänak ja Martin Järveoja. FOTO: FRANCOIS FLAMAND via www.imago-images.de/imago images/PanoramiC

Rally Estonia kohta on häid sõnu teele saadetud paremalt ja vasakult, nii kodu- kui ka välismaalt. Postimehega vestelnud autoralli MM-sarja turunduspoole eest hoolitseva WRC Promoteri võistluste juht Simon Larkin pole samuti kiitusega kitsi: «Korraldajad tegid täpselt seda ja veelgi rohkem, mida olid lubanud. Tehasetiimid, meedia ja meiegi töötajad on andnud ülihead tagasisidet.»

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Suvel teatas soovist MM-rallit võõrustada mitu riiki: lisaks lõpuks püünele pääsenud Eestile ja Belgiale ka näiteks Läti, Šveits ja Tšehhi. Mis eristas Eestit teistest?

Rally Estonia puhul oli parim see, et nii Promoteril, tehasetiimidel kui ka Rahvusvahelisel Autoliidul (FIA) oli eelmise aasta promotsioonirallist väga positiivne kogemus. See andis meile palju enesekindlust, et korraldajad suudavad teha MM-tasemel võistluse. Neile anti veidi rohkem kui paar kuud aega ja tehtud töö oli imeline. Teadsime, et nad suudavad seda, ning olime väga rõõmsad.

16.09.2020 18.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto