Sisukord
Sport
Tänane leht
17.09.2020
Eesti Opositsioon hoiab umbusalduskäiku varrukas Vanemad süüdistavad lastehoiu naabreid klaperjahis (6) Riigieelarve 2021 ⟩ Helme ideed ärritavad kaitseväge ja Isamaad (96) Eesti lühiuudised Peterson: töötukassa toetaks turismi kuni 25 miljoni euroga Kopli laht saab uue merevärava Valgevene opositsiooniliidrid käisid Eestis (2) Maaomanik sai loa üraskitõrjeks hiiemäel Õiguskantsler kritiseerib valla võitlust koroonaviirusega (4) Majandus Majanduse lühiuudised Eesti on rahapesuskandaali tõttu kõvasti pihta saanud (5) Ärev sügis jäi tulemata? Maksepuhkust küsivad üksikud Välismaa Von der Leyen rääkis jõulisemast ELi välispoliitikast Välismaa lühiuudised Mali on pakkunud eestlastele mitut võimalust silma paista (8) Arvamus Marek Strandberg: faktid ja juriidikute religioon (1) Mart Raudsaar: nüüd räägime rahast (2) Juhtkiri: Euroopa hakkab tublimaks (9) Urmas Reitelmann: konservatiivide vastus Postimehe eilsele juhtkirjale (23) Raul Eamets, Tiit Tammaru: rändekvoodist ja lõimumisvõimekusest (5) Kristjan Tamla: kolm tähelepanekut pensionireformi arutelust (5) Raivo Vare: koroonakriis ja oodatud raudtee renessanss (5) FOOKUS ⟩ Inge Lindsaar: Valgevene piiri sulguvad uksed FOOKUS ⟩ Erkki Koort: Valgevenele tuleb panna piir (7) Kultuur Ado Vabbe ja modernismi intriig Georg Ots polnud ainult lauljana suur, vaid ka inimesena (1) Oidsalu arvustus ⟩ Teatud joviaalne ühisvangistuse tunne Sport WRC Promoteri üks ninamehi: tean, et kõik naaseksid rõõmsalt Eestisse Spordi lühiuudised Seefeldi skandaali ninamehe Schmidti uurimine paljastas uue dopinguaine (2) Jalgpallikoondistel ei lubata Eestis mängida (2) Flora treenerid on euromängu eel kerges teadmatuses Valitsuse otsus ei lase ka korvpalli Ühisliiga mänge Eestis pidada Tallinn Kopli laht saab uue merevärava Maa Elu Alutaguse kant pakub ürgseid elamusi Enamik Eesti rapsiõlist rändab mujale Euroopasse Metsavarumises valitses esimesel poolaastal vaikelu Ürask troonib metsakahjustajate esikolmikus Väikeses Pärnumaa külas valmivad kohalikud metsaveotraktorid Teadusuuringud aitavad kaasa Eesti puidukeemia arengule Kihnlased täiendavad toidulauda tulnukliikidega Tormide hooaeg jätkub Käes on kibuvitsamarjade korjamise aeg Sõstrapõõsad ja vaarikad ootavad aiakääre Lepaniidi talus tehakse lambakintsust viiulit Meelelahutus Koomiks Sudoku

WRC Promoteri üks ninamehi: tean, et kõik naaseksid rõõmsalt Eestisse

4 min lugemist
Rally Estonial tuhisesid kõige kiiremini kodupubliku lemmikud Ott Tänak ja Martin Järveoja. FOTO: FRANCOIS FLAMAND via www.imago-images.de/imago images/PanoramiC

Rally Estonia kohta on häid sõnu teele saadetud paremalt ja vasakult, nii kodu- kui ka välismaalt. Postimehega vestelnud autoralli MM-sarja turunduspoole eest hoolitseva WRC Promoteri võistluste juht Simon Larkin pole samuti kiitusega kitsi: «Korraldajad tegid täpselt seda ja veelgi rohkem, mida olid lubanud. Tehasetiimid, meedia ja meiegi töötajad on andnud ülihead tagasisidet.»

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Suvel teatas soovist MM-rallit võõrustada mitu riiki: lisaks lõpuks püünele pääsenud Eestile ja Belgiale ka näiteks Läti, Šveits ja Tšehhi. Mis eristas Eestit teistest?

Rally Estonia puhul oli parim see, et nii Promoteril, tehasetiimidel kui ka Rahvusvahelisel Autoliidul (FIA) oli eelmise aasta promotsioonirallist väga positiivne kogemus. See andis meile palju enesekindlust, et korraldajad suudavad teha MM-tasemel võistluse. Neile anti veidi rohkem kui paar kuud aega ja tehtud töö oli imeline. Teadsime, et nad suudavad seda, ning olime väga rõõmsad.

16.09.2020 18.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto