Sisukord
Välismaa
Tänane leht
21.09.2020
Eesti Hoolimata vanusest on paljudel suva: pidu ei jää pidamata ka katku ajal (14) Koroonaviirusega nakatumise tase jõudis aprilli alguse tasemele (2) Eesti lühiuudised Kiik: Eesti elanikkonna suudaksime ära vaktsineerida kõige varem aasta pärast (4) Haigla täielik nakkusohutus jääb raha taha Riigireform ja eelarve kohtuvad riigikogus Maailmakoristajad keskendusid Eestis tänavu konidele Majandus Riigi maaelulaen aitab neid, keda pangad ära põlgavad Majanduse lühiuudised Maksupetturi rekast leiti viimase aja suurim salasuitsude last (1) Välismaa Välismaa lühiuudised Türgi küsimus pidurdab Minski võimurite karistamist (3) Vakants ülemkohtus muudab USA valimisvõitluse ärevaks Arvamus Juhtkiri: viirused tungivad peale (4) Raul Ranne: kui kunst, raisk, käib üle jõu (49) Jaak Uibu: arengustrateegia «Eesti 2035» (6) Toomas Asser: doktoriõppe reformi mõju ulatub ülikoolist kaugemale (4) Marica Lillemets: kuidas pidada Eesti riiki? (13) Kaspar Kurve: paneks hoopis lageraied referendumile? (6) HARIDUS JA TEADUS ⟩ Triin Toomesaar: koolikiusamisest ei saa jagu kampaania korras (2) HARIDUS JA TEADUS ⟩ Kätlin Konstabel: kus õpitakse ja õpetatakse kiusamist? (1) HARIDUS JA TEADUS ⟩ Mihkel Kunnus: relvastatud lammaste tsiviliseerimine (3) HARIDUS JA TEADUS ⟩ Mihkel Kunnus: «Ma ei teinud ju talle midagi!» (3) Kultuur Viivi Luik: sallivus on tegelikult ükskõiksus (82) Vennaarm ei roosteta Sport Kas ropendama ajav Türgi ellujäämiskursus peaks olema MM-kalendris? (4) Vabavisetes Guinnessi rekord? See polegi nii raske! Spordi lühiuudised Tartu Tõnis Arjus: kultuurikeskus kui vaimupealinna süda (2) Linna rahakoti täitumine sõltub ettevõtjate edust kriisis Tartu lühiuudised Ihaste metsa tarastamine tekitab vastuseisu (6) Tartu teadlased loovad tõhusamaid koroonateste Arendaja võttis naabri akna alt tema kase ilma loata maha (1) Kodukülas tapetud metsavend jõudis kalmistule 73 aastat hiljem Tuumaenergia toetajad kohtusid kahtlejatega Mandragora restauraatorid päästavad kultuuripärandi tolmu, niiskuse ja koi käest Meelelahutus Koomiks Sudoku

Türgi küsimus pidurdab Minski võimurite karistamist

4 min lugemist
  • Uusi Türgi sanktsioone sooviv Küpros blokeerib Valgevene karistamist.
  • Saksamaa püüab Türgi küsimusele leida diplomaatilist lahendust.
  • Täna on Brüsselis ka Svjatlana Tsihhinovskaja.
  • Saksa välisminister annab ülevaate Aleksei Navalnõiga seonduvast.
Ka eile jätkusid Minskis rahumeelsed meeleavaldused, kust korrakaitsjad inimesi minema viisid. FOTO: Tut.by/Reuters/Scanpix

Euroopa Liidu sanktsioone Valgevene valimiste võltsimise ja rahumeelsete meeleavalduste mahasurumisega seotud isikutele, milles lepiti põhimõtteliselt kokku üle kuu tagasi, ei pruugi tulla ka veel tänaselt välisministrite kohtumiselt.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Seda, et Valgevenes 9. augustil peetud presidendivalimised polnud ei vabad ega ausad, deklareeris Euroopa Liit (EL) juba 11. augustil. Kolm päeva hiljem ehk 14. augustil pidasid ühenduse välisministrid maha videokonverentsi, kus sündis poliitiline kokkulepe, et Valgevene vägivalla ja võltsimisega seotud isikutele kehtestatakse sanktsioonid.

27. ja 28. augustil said ELi välisministrid esimest korda pärast koroonakriisi puhkemist näost näkku kokku. See oli mitteametlik ehk nn Gymnichi formaadis kohtumine Berliinis. Seal deklareeriti taas, et sanktsioonid tulevad.

19.09.2020 22.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto