N, 8.06.2023

Pariisis puudub neli esikümne naist, kuid see ei tee Kontaveidi-Kanepi elu hõlpsamaks

Ville Arike
, reporter
Facebook Twitter
Comments
Anett Kontaveit (vasakul) ja Kaia Kanepi kohtusid 2017. aastal Tallinnas peetud näidismängus. Kui nad võidavad Pariisis kaks esimest kohtumist, minnakse ametlikus matšis esimest korda vastamisi.
Anett Kontaveit (vasakul) ja Kaia Kanepi kohtusid 2017. aastal Tallinnas peetud näidismängus. Kui nad võidavad Pariisis kaks esimest kohtumist, minnakse ametlikus matšis esimest korda vastamisi. Foto: Tairo Lutter

Pühapäeval algab aasta kolmanda suure slämmi tenniseturniiri, Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste põhivõistlus, kus osalevad ka Anett Kontaveit ja Kaia Kanepi. Millised on pärast koroonapausi väga heas vormis olnud Kontaveidi võimalused teha midagi suurt ära võistlusel, kus puudub neli maailma esikümne mängijat?

Tennises kehtib ütlus: kui tahad turniiri võita, pead võitma kõiki, kes ette tulevad. Lihtne öelda, keerulisem teha. Eriti kui loos sind tabeliga ei hellita. Tipptasemel pole küll ühtegi kerget vastast, ent mõni on raskem või ebamugavam kui teine. Või paremas vormis. Finaali jõudmiseks peaksid Kontaveit ja Kanepi esmalt kolmandas ringis omavahelise jõuvahekorra paika panema ning seejärel eeldatavalt alistama kolm tõelist staari.

Finaali jõudmiseks peaksid Kontaveit ja Kanepi esmalt kolmandas ringis omavahelise jõuvahekorra paika panema ning seejärel eeldatavalt alistama kolm tõelist staari.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles