Sulgpallur Kati-Kreet Marran aitas Prantsusmaa klubi võidule

Kati-Kreet Marran mängis Prantsusmaa kohaliku sulgpalliklubi eest ja teenis kaks võitu. FOTO: Madis Veltman

Septembris algasid Prantsusmaal sulgpalli kohalikud meistrivõistlused ning tugevuselt kolmandas liigas (Nationale 2) mängival LUC Badminton – Lille Métropole’i eest käis turniiril väljakul ka tartlanna Kati-Kreet Marran (Triiton).

Tartlanna tõi turniirilt kaks võitu. Marran on selle klubi eest mänginud juba kolm aastat ning soov on jõuda tase kõrgemale, Nationale 1 klubide sekka.

«Meie klubis on lisaks minule veel kolm välismängijat: üks naine Poolast ning kaks meesmängijat Belgiast. Minu ülesanne on mängida enamasti naiste üksikmängu ja segapaarismängu,» selgitas Kati-Kreet Marran.

19. septembril peetud avavoorus sai tartlanna mõlemas mänguliigis väljakule, kui kodusaalis oli vastaseks Bethune’i klubi ja Lille’i klubi võitis 7:1. Marran alistas esmalt üksikmängus Stephanie Baumi 21:2, 21:11 ning kohtumise viimases matšis võideti koos Birger Abtsiga segapaarismäng Laura Mordacqi ja Danny Leinsteri vastu 21:13, 21:5.

«Bethune on tugev vastane, nii suurelt polnud me neid veel varem võitnudki. Seitsmest mängust kolm olid kolmegeimilised, kuid õnneks suutsime kõik tasavägised vastasseisud enda kasuks kallutada,» rääkis Marran. Teda üllatas eriti segapaarismäng ja hea meel oli alistada vastased, kellele eelmisel korral kaotati.

Seotud lood
26.09.2020 29.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto