N, 6.10.2022

Trumpi nakatumine lööb kampaaniaplaanid uppi

Postimees
Trumpi nakatumine lööb kampaaniaplaanid uppi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
USA president Donald Trump saabumas Valgesse Majja neljapäeva õhtul mõni tund enne seda, kui ta teatas positiivse koroonaproovi andmisest.
USA president Donald Trump saabumas Valgesse Majja neljapäeva õhtul mõni tund enne seda, kui ta teatas positiivse koroonaproovi andmisest. Foto: SAUL LOEB/AFP/Scanpix

Juba kuid koroonaviiruse ohtu pisendanud USA president Donald Trump ja tema abikaasa ­Melania teatasid eile öösel, et andsid mõlemad positiivse Covid-19 proovi. Võimalik, et presidendipaar sai nakkuse ­üleeile oma haigestumist kinnitanud Trumpi nõunikult ja lähedaselt abilt Hope Hicksilt, kes reisis teisipäeval ja kolmapäeval presidendiga samas lennukis.

Juba kuid koroonaviiruse ohtu pisendanud USA president Donald Trump ja tema abikaasa Melania teatasid eile öösel, et andsid mõlemad positiivse Covid-19 proovi. Võimalik, et presidendipaar sai nakkuse üleeile oma haigestumist kinnitanud Trumpi nõunikult ja lähedaselt abilt Hope Hicksilt, kes reisis teisipäeval ja kolmapäeval presidendiga samas lennukis.«Alustame oma karantiini ja taastumisprotsessi jalamaid. Me saame sellest üle üheskoos!» kirjutas Trump sotsiaalmeedias.

Nii 74-aastane president kui ka 50-aastane esileedi on Trumpi arsti Sean P. Conley kinnitusel hea tervise juures. USA riigipea jääb meediku sõnul Valgesse Majja ja jätkab paranemise ajal eeldatavasti ametikohustuste täitmist, vahendas AP.

Meedia tõi siiski välja, et presidendi vanus ning kehakaal – tänavuse tervisekontrolli andmeil kaalub Trump 110,7 kilogrammi, mis tema 190-sentimeetrise pikkuse juures tähendab, et ta on ülekaaluline – seavad ta Covid-19 riskirühma.

Märksõnad
Tagasi üles