Avameelsus maksis Peeter Mardnale koha

«Mina ei ole linnapea nime ega kolleegi sõna suhu võtnud, seda tegi ajakirjanik. Ja oma eelistuse välja ütlemine ei ole vist patt, kui ütled, keda ja miks sa eelistad,» ütles Peeter Mardna. FOTO: Tairo Lutter

Eile kutsus Tallinna linnavalitsus Lääne-Tallinna keskhaigla nõukogust ja uue haiglajuhi valikukomisjonist tagasi doktor Peeter Mardna, kes oli avalikustanud ühe kandidaadi nime. Mardna pahandab, et on justkui kurjategijaks tembeldatud.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Lääne-Tallinna keskhaigla kuulutas septembris välja avaliku konkursi juhatuse esimehe kohale, sest juhatuse esimehe Imbi Moksi ametiaeg lõpeb detsembri alguses. Konkursi valikukomisjonis on haigla nõukogu liikmed. Hiljuti ütles nõukogu liige Mardna Õhtulehele, et linnapea Mihhail Kõlvart näeb sellel kohal regionaalhaigla kiirabikeskuse juhatajat Arkadi Popovi. Lisaks mainis Mardna ajalehele, et tema eelistaks juhina praegust juhti Imbi Moksi.

Seepeale teatas Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna eest vastutav abilinnapea Betina Beškina (pildil) eile, et konkursi kohta salajasi andmeid ja oma eelistusi avaldades kaotas Mardna linnavalitsuse usalduse ning ta arvatakse haigla nõukogust ja konkursi valikukomisjonist välja.

13.10.2020 15.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto