K, 29.11.2023

Urmas Reitelmann lahkub ERRi nõukogust

Loora-Elisabet Lomp
Facebook
Comments 1
Urmas Reitelmann
Urmas Reitelmann Foto: Mihkel Maripuu

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) fraktsiooni liige Urmas Reitelmann teatas fraktsiooni koosolekul, et lahkub ERRi nõukogust. Fraktsioon veel ei otsustanud, kes tema asemel esitatakse.

«Jah, otsustas ise nõukogust lahkuda,» ütles Postimehele EKRE pressiesindaja Holger Berg. «Uued kandidaadid fraktsiooni koosolekul jutuks ei tulnud,» lisas ta.

Reedel tegi rahvusringhäälingu nõukogu esimees Rein Veidemann EKRE-le ettepaneku vahetada nõukogus välja Urmas Reitelmann. EKRE volikogu esimees, riigikogu liige ja ERRi nõukogu liige nimetas neljapäeva õhtul sotsiaalmeedias ETV saate «Ringvaade» saatejuhte sodomiitideks ehk loomapilastajateks.

«Kahe sodomiidi juhitud «Ringvaade» nõretas raevust ja pettumusest valitsuse püsimajäämise pärast, mida vürtsitati ohjeldamatu homopropagandaga. Keemiliselt puhas ringhäälinguseaduse räme rikkumine. Edasi andsid AK-s endast parima sm. Tralla ja KGB koputaja Kristjan, tuntud ka Toomas Sildami nime all. Ei ole raske ette kujutada, millist soppa hakkab lendama referendumi eel. Mõned poliitkomissarid ei ole ikka veel aru saanud, et Eestil on uus, enam-vähem rahvuslik valitsus. Katsuge ära harjuda,» kirjutas Reitelmann, kes eemaldas postituse järgmise päeva hommikul. 

Facebook
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles