R, 7.10.2022

Kultuur lühidalt

Kultuur lühidalt
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
NO99 üks märgiline lavastus oli kindlasti «Kuidas seletada pilte surnud jänesele» (lavastuse idee, kontseptsioon ja lavastus Tiit Ojasoo ning Ene-Liis Semper), fotole on jäädvustatud hetk, kus Gert Raudsep valmistub liituma inimpuntraga. 
NO99 üks märgiline lavastus oli kindlasti «Kuidas seletada pilte surnud jänesele» (lavastuse idee, kontseptsioon ja lavastus Tiit Ojasoo ning Ene-Liis Semper), fotole on jäädvustatud hetk, kus Gert Raudsep valmistub liituma inimpuntraga. Foto: Ene-Liis Semper

Teater NO99 lavastused on veebis vaadatavad

Rahvusarhiivi veebilehel saab vaadata NO99 lavastuste videosalvestisi. 14 tegutsemisaasta jooksul esietendus NO99s lavastuste, suurprojektide ja aktsioonidena täpselt 100 kunstiteost. Eesti ühiskonda korduvalt raputanud teatrist jäi maha 60 terabaidist ehk üle miljonist failist koosnev kogu, mille hulka kuuluvad video-, foto-, heli- jm failid. Pärast põhjalikku korrastust ja tehnilist kontrolli on rahvusarhiivi filmide infosüsteemis FIS nähtavad peaaegu kõik NO99 lavastuste salvestused ning kaasunud materjalid, kokku 216 kirjet. Kogu NO99 fondiga saab tutvuda rahvusarhiivi filmiinfosüsteemis FIS.

Märksõnad
Tagasi üles