Lenel Karu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tartu Tammeka (sinises) kaotas laupäeval võõrsil FCI Levadiale 2:3.
Tartu Tammeka (sinises) kaotas laupäeval võõrsil FCI Levadiale 2:3. Foto: Sille Annuk

Laupäeval kohtusid võõrsil Tartu Tammeka ja FCI Levadia, viimane alistas tartlased 3:2, kuid Tammeka meeskond võitu neile lihtsalt kätte ei mänginud.

Igor Dudarev tegi teisel poolajal vea ja sai selle eest punase kaardi, nii jäi Tartu meeskonna vähemusse. Mängu esimesel poolel oli kaks väravat enda arvele kirjutanud Levadia, kuid kümne mehega mänginud Tammeka jätkas võitlust tasavägiselt. Väravaskoor avati 70. minutil, kui Sten Reinkorti suurepärase sööt võimaldas Tristan Koskoril palli Levadia võrku lüüa.

Veel 18 minutit hiljem sai löögile Mihhail Slaštšjov ning vormistas viigiseisu 2:2. Duell kulges tormiliselt, kuni alles lisaajal (90+2) teenis Levadia viimase värava ning võitis 3:2. Tammeka on tabelis endiselt 5. kohal.