Keskerakond viskus Mailis Repsi kaitsele

Mailis Reps käis haridusministeeriumi busiiga kahe aasta eest Horvaatas puhkusereisil, kuid puhkust ta selleks ajaks ei vormistanud. FOTO: Tairo Lutter

Haridus- ja teadusminister Mailis Repsi (Keskerakond) erakonnakaaslased asusid kohe pärast tema ametiautoga tehtud erasõite paljastava loo ilmumist Õhtulehes süüdistama ajakirjanikke eraviisilises jälitamises ja ministri laste ärakasutamises, pisendades juhtumi põhiprobleemi, milleks on maksumaksja raha ja haridusministeeriumi tööjõu kasutamine erahuvides.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Keskerakonna esimees Jüri Ratas tegi mõned minutid pärast Õhtulehe loo ilmumist sotsiaalmeediasse postituse, milles nimetas ministri ründamist laste ja pere kaudu sobimatuks ning kinnitas toetust asjatundlikule ja pühendunud haridus- ja teadusministrile. Kolmapäeva õhtul Postimehele antud intervjuus ütles Ratas, et avalikku raha ei tohi kuidagi isiklikul eesmärgil kasutada ja et Reps peab oma käitumismustrit muutma. Samas viis peaminister taas jutu sellele, et ajakirjanikud on ministrit jälitanud ja ministri laste nägude udustamisest ei piisa nende privaatsuse tagamiseks.

18.11.2020 20.11.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto