E, 27.03.2023

Kes toimetab toidukoti kõige odavamalt ukse taha?

Emily Bollverk
, Tarbija toimetaja
Kes toimetab toidukoti kõige odavamalt ukse taha?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Maapiirkonnas elavate inimeste jaoks on vähemalt transpordi hinna poolest parim valik Selver. 
Maapiirkonnas elavate inimeste jaoks on vähemalt transpordi hinna poolest parim valik Selver. Foto: Selver

Toidu koju tellimise teenust pakub terve hulk ettevõtteid, nii jaeketid ise kui ka transpordile spetsialiseerunud firmad. Teenuse hind aga on väga varieeruv, erinedes sõltuvalt asukohast mitu korda.

Coopi veebipoest saab kaubad tasuta toidukappi tellida. Kulleriga koju või kontorisse tellimine on tasuta, kuid sel juhul peab ostukorvi kogusumma olema suurem kui 25 eurot. Coopi teenused on saadaval Tallinnas ja selle lähiümbruskonnas ning Pärnus ja selle ümbruses.

Prisma veebipoest saavad kliendid kaupu kontaktivabalt tellida kolmel viisil. Harjumaa, Tartumaa ning Ida-Virumaa elanikel on võimalik toidukaubad koju tellida kulleriga. Kulleriteenuse hinnad sõltuvad piirkonnast, jäädes vahemikku 5.50 kuni üheksa eurot.

Tallinna, Tartu ja Narva elanikud saavad ka eelkomplekteeritud kaupadele ise järele minna. Kaupadele saab järele minna ePrisma väljastuspunktidesse või pakimasinasse. Sõltuvalt tarnekohast maksab teenus kaks kuni 3.50 eurot. Pika säilivusajaga tooteid on võimalik tellida Prisma veebipoest DPD pakiautomaatidesse üle Eesti.

Märksõnad
Tagasi üles