R, 3.02.2023

Veeriku kool läks pea täielikult distantsõppele

Armas Riives
, reporter
Veeriku kool läks pea täielikult distantsõppele
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Veeriku kooli direktor Ruth Ahven.
Veeriku kooli direktor Ruth Ahven. Foto: Kristjan Teedema

Eile saadeti koduõppele või eneseisolatsiooni Veeriku kooli 3.–9. klassi õpilased. Samuti läks eneseisolatsiooni 21 õpetajat. Nelja õpilase ja ühe õpetaja koroonaproov osutus ka positiivseks.

Kolm klassi saadeti eneseisolatsiooni, sest nende õpilased puutusid kokku koroonapositiivsega. Kaks klassi läksid koduõppele, sest nende õpetajad on eneseisolatsioonis. Ka on eneseisolatsiooni määratud veel eri klasside õpilased, kes puutusid nakatunuga kokku. Tavapärane õppetöö jätkub vaid 1.–2. klassi õpilastel, välja arvatud 1.b.

«Seda otsust ei olnud kerge teha, aga asjaolusid arvestades on see vajalik. Loodame, et 4.–9. klasside õpilaste e-õppe nädalatel kogetu aitab neil ka praeguses olukorras toime tulla,» teatas Veeriku kooli direktor Ruth Ahven. «Loodan, et suudame keerulise olukorra ühiselt seljatada nii, et õpilaste teadmised ei kannata.»

Õpilastele, kes on määratud eneseisolatsiooni või kes ei soovi koolilõunat, pakub kool kahe nädala lõunasöögi varuga toidupakki. Praeguse kava järgi on koolipere tavapärastesse õppetundidesse oodatud 14. detsembril.

Märksõnad
Tagasi üles