L, 4.02.2023

Kokkusattumuste jada päästis mehe ja kaks tüdrukut jäisest surmast

Meinhard Pulk
, reporter
Kokkusattumuste jada päästis mehe ja kaks tüdrukut jäisest surmast
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 5
Patika Mädajärv, millel oleks oma elu äärepealt kaotanud mees ja kaks tüdrukut. Alates esmaspäevast kehtib üle kogu Eesti siseveekogude jääle mineku keeld.
Patika Mädajärv, millel oleks oma elu äärepealt kaotanud mees ja kaks tüdrukut. Alates esmaspäevast kehtib üle kogu Eesti siseveekogude jääle mineku keeld. Foto: Mihkel Maripuu

9. detsembril pärastlõuna oli Rae vallas Mädajärve ääres idülliline – päikeseloojang, peegelsile jää. Kuid jäi vähe puudu, et too kolmapäev oleks mitme inimese jaoks lõppenud tragöödiaga.

Elo Lättemägi ning tema elukaaslane Kaspar Sillamaa sattusid Mädajärve äärde tegelikult pelga juhusena. Ilusal päeval sooviti esialgu hoopis Paljassaarde minna. Kui suund võeti spontaanselt Patika Mädajärve poole, selgus kohale jõudes, et parklast on järv veel pooleteisekilomeetrise jalutuskäigu kaugusel ning hakkas juba pimedaks minema. «Naine küsis, kas me ikka lähme, ning ma millegipärast ütlesin, et lähme. See õnnelik kokkusattumuste jada, et me üldse sinna jõudsime, oli uskumatu,» meenutas kaitseväelasena töötav 29-aastane Sillamaa.

Märksõnad
Tagasi üles