JOKK-skeem: haigla nõukogu liikmed said vaktsiini juba kätte

Rakvere haigla nõukogu esimees Toomas Varek sõnas, et haigla juhtkond pakkus talle vaktsineerimisvõimalust ja ta haaras sellest, kuna kuulub riskirühma.  FOTO: Ain Liiva

​Ajal, mil paljud eesliinitöötajad pole veel koroonaviiruse vastu vaktsineeritud ja perearstid alles ootavad järgmist vaktsiinisaadetist, et selle kogusest sõltuvalt panna kokku järgmiste vaktsiinisaajate nimekirjad, sai eile-üleeile osa tavakodanikke juba oma süsti kätte. Virumaa Teatajal õnnestus tuvastada neist neli, kõik nad on ASi Rakvere Haigla nõukogu liikmed ja tegevad omavalitsuste juhtimises. Virumaa Teatajale teadaolevalt on meditsiinitöötajad tavakodanike vaktsineerimise kohta koostanud järelepärimise haigla juhtkonnale.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kolmapäeval-neljapäeval vaktsineeriti vähemalt nelja haigla nõukogu liiget: esimees Toomas Varekut (pildil) ja lihtliikmeid Mihkel Juhkamit (ühtlasi Rakvere linnavolikogu esimees), Peep Vassiljevit (Rakvere vallavolikogu esimees) ja Einar Vall­baumi (Viru-Nigula vallavanem ning maakondliku omavalitsusliidu esimees).

«Jah, ka mind on vaktsineeritud, ei vaidle vastu,» tunnistas Rakvere haigla nõukogu esimees Toomas Varek. «Võimalust pakuti, Rakvere haigla juhtkond pakkus. Käin haiglas iga nädal ning kuulun ise ka riskirühma.»

08.01.2021 11.01.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto