L, 2.12.2023

Aivar Kokk sai pärast volikogu istungil viibimist koroonadiagnoosi

Eili Arula
, ajakirjanik
Facebook
Comments
Eelmise nädala lõpuni Jõgevga vallavoligu juhtinud Aivar Kokk viibis pühapäeval Jõgeva kultuurikeskuses peetud vallavolikogu istungil, kus ta osales ka uue vallavolikogu esimehe ja vallavanema valimisel. Pildil laseb Kokk sedelit valimiskasti, tema kõrval seisab häältelugemise komisjoni liige Valdi Reinas (maskita) ja vastas häältelugemise komisjoni esimees Hardi Perk.
Eelmise nädala lõpuni Jõgevga vallavoligu juhtinud Aivar Kokk viibis pühapäeval Jõgeva kultuurikeskuses peetud vallavolikogu istungil, kus ta osales ka uue vallavolikogu esimehe ja vallavanema valimisel. Pildil laseb Kokk sedelit valimiskasti, tema kõrval seisab häältelugemise komisjoni liige Valdi Reinas (maskita) ja vastas häältelugemise komisjoni esimees Hardi Perk. Foto: Eili Arula

Riigikogus erakonna Isamaa fraktsioonis eelmisel nädalal levima hakanud koroonaviirus tõi lisaks riigikogu tööle kaasa piirangud ka Jõgeva vallavolikogus. Erakonna Isamaa liige Aivar Kokk, kes kuni pühapäevase istungini juhtis ka Jõgeva vallavolikogu, viibis pühapäeva õhtul Jõgeva vallavolikogu istungil. Esmaspäeval sai Kokk teada, et on koroonapositiivne.

Esimesed teated, et riigikogu Isamaa fraktsioonis on hakanud levima viirus, saabusid laupäeva õhtul. Pühapäeval lisandus isamaalaste seast nakatunuid veelgi. Nende seas oli ka fraktsiooni esimees ja erakonna peasekretär Priit Sibul.

Kõik lähikontaktsed

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles