L, 23.09.2023

Kes lõpetab suusaradadel puhkenud sissisõja?

Priit Pullerits
Facebook
Comments 5
Trummi kiire laskumine Tallinnas Nõmme terviserajal, kus selle nädala teisipäeva varasel pärastlõunal kukkus Postimehe fotograafi silme all tunni aja jooksul 70-80 protsenti allasõitjaid, sest klassikarada oli lõhutud.
Trummi kiire laskumine Tallinnas Nõmme terviserajal, kus selle nädala teisipäeva varasel pärastlõunal kukkus Postimehe fotograafi silme all tunni aja jooksul 70-80 protsenti allasõitjaid, sest klassikarada oli lõhutud. Foto: Eero Vabamägi / Postimees

Valge talv on meelitanud matka- ja terviseradadele hulganisti neid, kes seal varem eriti käinud pole. Nad on suusatajail risti jalus. Või on lugu hoopis vastupidine?

Kahel noormehel eelmisel pühapäeval Nõmme-Harku terviserajal vedas, et Riho Järveläinen, Eesti massispordiürituste stammkommentaator, on lõpetanud ülikoolis suusaspordi eriala. Ta sööstis alla kuulsast tunnelilaskumisest, kus kiirus küünib enam kui 40 kilomeetrini tunnis, ja märkas järsku keset rada kahte jalutajat, ühel veel kapuuts üle pea. Ei nad kuulnud ega näinud midagi.

Enamik, kel pole suusatajana kõrgkoolist saadud vilumust, kaotaks niisuguses olukorras pea. Ja viimases hädas möödumisvõimalust otsides ka ilmselt tasakaalu. Järveläinen nonde noormeeste

Facebook
Comments 5

Märksõnad

Tagasi üles