L, 23.09.2023

Kohaliku (koroona)kuningas

Aarne Seppel
, toimetaja
Facebook
Comments
Aivar Kokk.
Aivar Kokk. Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

Irvhammaste rõõmuks tõi Isamaa mees Aivar Kokk mullu tähelepanu alla Jõgeva kiriku ja sellele riigieelarvest raha eraldamise. Isiklikku huvi ta ei varja. «Jah, loomulikult, riigikogu liikmena pean ma hoolitsema selle eest, et riigi raha jõuaks ka oma piirkonda, see on iga riigikogu liikme ülesanne,» ütles ta Tartu Postimehele.

Kohaliku kuningana proovis Kokk oma alamate eest jõudumööda hoolitseda – uus keskväljak, jäähall ja kirik, mida vastased nimetasid ka kuldnööbikesteks Koka pintsakul. Võibolla kadus side kohalikega ja vajalikud, kuid vähemläikivad projektid jäid tegemata. Võibolla tahtis opositsioon kambakat teha, aga Jõgeva vallavolikogu esimehe kohta ta kaotas.

Sellest polekski suuremat, kui Eesti tähtsaimas majas, Toompea lossis poleks lahvatanud riigikogu kolle, mille keskpunktiks on just Isamaa fraktsioon, mille liige Kokk on. Tartu Postimehe tubli töö tulemusel teame, et Jõgevas umbusaldust võtmas käis Kokk juba teadvalt lähikontaktsena.

Eestis levib koroonaviirus peamiselt töökohakollete kaudu. Kuidas peaks lihtne inimene lähikontaktse isolatsiooni pidama, kui isegi riigikogu liige viirusejuttu eriti mikski pea. Ehk oleks aeg üle saada kohalike kuningate ja eriti tähtsate meeste ajast. 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles