K, 1.02.2023

Arvustus ⟩ Film Venemaa peremehest

Erkki Bahovski
, kolumnist
Film Venemaa peremehest
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 7
Musta mere rannikul asuv 17 691 ruutmeetri suurune palee koos kasiino, maa-aluse hokiareeni ja viinamarjaistandusega. Putinile kuuluvas kompleksis on muu hulgas näiteks kasiino, vesipiibubaar, bassein, jõusaal ja teatrisaal. Lisaks on ehitatud kirik, amfiteater, teemaja, 2500 ruutmeetri suurune kasvuhoone, mitmed elumajad, helikopteri maandumisplats ja ka tunnel, mis viib mere äärde.
Musta mere rannikul asuv 17 691 ruutmeetri suurune palee koos kasiino, maa-aluse hokiareeni ja viinamarjaistandusega. Putinile kuuluvas kompleksis on muu hulgas näiteks kasiino, vesipiibubaar, bassein, jõusaal ja teatrisaal. Lisaks on ehitatud kirik, amfiteater, teemaja, 2500 ruutmeetri suurune kasvuhoone, mitmed elumajad, helikopteri maandumisplats ja ka tunnel, mis viib mere äärde. Foto: /AP

Venemaale naasnud ja seal kohe kinni peetud Vene opositsiooniliidri Aleksei Navalnõi viimane film Vene presidendi Vladimir Putini villast ei jäta kahtlust, et Venemaa on tagasi pöördunud tsaaride aega.

Juba enne selle filmi nägemist ja olles näinud vaid filmist kõnelevaid uudiseid, arutasime toimetuses, et Vene valitsejatele meeldib ülim grandioossus, toredus ja luksus. Meie vestlusest koorusid välja Talvepalee, Tsarskoje Selo jt tuntud paleed Venemaal.

Kes on filmi autorid?

Märksõnad
Tagasi üles