Naine ja joodik? Võimatu. Naine on peen veininautija või tore peotüdruk, vahel ka õllesõber. Joodik saab olla ainult kusagil külapoe taga murul magav mees! Hm. Enamik naisi ei tunnista endale iialgi, kui neil on alkoholiga probleem. Ja see on kõige suurem probleem.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Siin on piinlikud lood elust. Kõiki neid ei rääkinud mulle naised, kuid peategelased on alati naine ja alkohol. Jagan neid õige eesnime või varjunime all, just nii nagu inimene soovis. Kokku 12 lugu, üks häirivam kui teine.

Kohutav suudlus

Väikesele istumisele kogunes käputäis kolleege. Annika nautis seltskonda, särav naeratus kõrvuni, kuid oli rohkem elevil kui tavaliselt. Ta oli salaja armunud noorde töökaaslasesse Fredisse. 

Veel mõned joogid, spontaansed tantsud. Siis astus Fredi ootamatult tüdruku selja taha, pööras ta ringi ja suudles. Aeg jäi seisma, kõik oli väga ilus, kuni mees korraks pisut eemale tõmbus ja naisele otsa vaatas.

«See oli kohutav hetk,» meenutab Annika. «Seal ta oli, silitas mu juukseid, vaatas armunud silmadega... /jätkub/

Ärakasutamine on vägistamine

«Igal juhul olin ma tol ajal vallaline,» alustab Kati. «Läksime sõbranna ja tema mehega baari ja sõbrannal tekkis kinnisidee, et peab mind ka kellegagi paari panema.» Seltskond alustas napsuvõtmist juba varem, «sest iga arukas eestlane teeb kodus põhja alla».

Agara sõbranna leitud mees oligi huvitatud. Edasine lugu oli lühike. Kati mäletab, kuidas nad noormehega käsikäes baarist välja astusid ja värske tuuleõhk talle näkku hoovas.

Tüdruk ärkas võõra kuti juures. «Mees magas mu peal.» /jätkub/