K, 22.03.2023

Tartu spordi uudised

Lenel Karu
Tartu spordi uudised
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pildil Tammeka peatreener Kaido Koppel.
Pildil Tammeka peatreener Kaido Koppel. Foto: Margus Ansu

Tammeka kaotas taliturniiril

Möödunud reedel pidi Tartu JK Tammeka taliturniiril Tallinna Levadialt vastu võtma 0:3 kaotuse. Peatreener Kaido Koppel ütles Soccernet.ee-le, et meeskonna mäng lagunes viimasel pooltunnil, esimesed 60 minutit madistati aga üsna võrdselt.

Tartlaste ridades ei ole kaasa teinud eelmisel hooajal vigastada saanud väravavaht Karl Johan Pechter, keda loodetakse taas väljakul näha uue hooaja esimeses mängus. Peale tema on vigastusega eemal keskkaitsja Ats Toomsalu ja poolkaitsja Reio Laabus, viimasel on pikaajaline vigastus ning prognoosi, millal ta naaseb, on raske teha. TPM

Kergejõustiklased tõid häid tulemusi

Tartu ülikooli spordihoones peeti teisipäeval 9. Martin Kutmani mälestusvõistlus, kus tartlased olid võidukad mitmel rindel. Ligi 60 kergejõustiklast võistlesid kokku seitsmel alal. Naiste 60 meetri tõkkejooksu võitis Diana Suumann (TÜASK) ajaga 8,26 sekundit. Hans-Christian Hausenberg (Tartu SS Kalev) oli meeste 60 meetri tõkkejooksus parim 7,98 sekundiga ning sai meeste kaugushüppes esikoha 7,67 meetriga. Meeste tõkkejooksus tuli teisele kohale Jakob Ristimets (TÜASK) 8,29 sekundiga.

Tartlannade parima tulemuse tõi veerandmailerite seas Marielle Kleemeier (Tartu SS Kalev) 54,58 sekundiga. Naiste 60 meetri jooksus tuli teiseks Karoli Käärt (TÜASK) ajaga 7,48 sekundit. Marite Ennuste (TÜASK) oli naiste kõrgushüppes 1,71 meetriga kolmas.

Peakorraldaja Liis Roose sõnul läks võistlus hoolimata keerulisest ajast korda. «Sportlasena tean, kui oluline on võistlusteks vajaliku atmosfääri loomine,» sõnas ta. «Ma usun, et saime sellega sel keerulisel ajal hakkama ning see on hea stardiplatvorm, et tulevikus mälestusvõistlus uuele tasemele viia.» TPM

Märksõnad
Tagasi üles