Saaremaa politseinikuga seotud ettevõtted on vedanud Estateguruga aastaid edukalt vägikaigast (toimetuse täpsustus 1.03.2021)

Estategurust raha taodelnud ettevõte, praeguseks T7 OÜ jäi Kuressaares Tolli 7 hoone eest tasumisel makseraskustesse, ettevõttet juhtinud Venno Tamjärv aga pole nõus kinnisvarast võitluseta loobuma. (toimetuse täpsustus, 2.3.2021) FOTO: Erakogu

Ühisrahastusettevõte Estateguru peab tuliseid kohtulahinguid Saaremaa politseinikuga seotud ettevõtetega, kes on suutnud projekti tagatiseks olnud maja oksjoni tervelt üheksa korda nurjata (toimetuse täpsustus 1.03.2021)

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Laenuvõtja venitab ja takistab võlamenetlusprotsessi pahatahtlikult kõikvõimalike juriidiliste võtetega,» kurdab Estateguru. Et ühisrahastuses – või äris üldiselt – mõni projekt ebaõnnestub, on tavaline äri osa ega pane kedagi kulmu kergitama. Harilikult võetakse siis tagatiseks olnud kinnistu, müüakse enampakkumisel maha, antakse investoritele sellest saadud raha ja minnakse eluga edasi. Ettevõtte kinnitusel võtab see protsess enamasti aega üheksa kuud. Ühe juhtumi puhul veab Estateguru aga juba kolmandat aastat ettevõtjaga vägikaigast ja tegu pole mitte mõne hirmkuulsate advokaatide müüri taga seisva suurärimehe, vaid Saaremaa politseinikuga seotud ettevõtetega (toimetuse täpsustus 1.03.2021)

13.02.2021 16.02.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto