Räim tegi karjääris sammu tagasi, et taas võidulainele ronida

Mullu Israel Start-Up Nationsi värve kaitsnud Räim sõidab tänavu Poola võistkonnas Mazowsze Serce Polski. FOTO: DAVID STOCKMAN/AFP

Eelmisel aastal esimest korda suurtuuril osalenud Mihkel Räim (27) püsis pikalt lepinguta, sest senine koduklubi Israel Start-Up Nations otsustas eestlasega koostöö lõpetada ja praegustes oludes kosilasi niisama naljalt ei tekkinud. Veebruaris saabus siiski rõõmusõnum: Räim sõlmis lepingu Poola klubi Mazowsze Serce Polskiga ning peab seda ise üllatavalt heaks võimaluseks.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Reaalselt pakkumisi kuskilt ei tulnud ja olles jälginud olukorda, päris igasse võistkonda poleks läinud ka. Järsku tekkis Poola variant ja nende pakkumine sobis mulle väga hästi,» selgitas Räim olukorda.

Kuigi meie mehe olukord oli pikalt väga kesine ja närvilisust jagus küllaga, otseselt karjäärilõpumõtteid ta veel ei mõlgutanud. «Mõnus see ootamine polnud. Esimene kuu pärast hooaega oli normaalne, sest taastusin alles väsimusest. Detsembrist kuni praeguseni polnud enam nii meeldiv, kuna teadsin, et peaksin justkui uueks hooajaks valmistuma, kuid Eestis pole see väga võimalik. Tund või kaks saaks ehk rattaga sõita, kuid tippseltskonnas hakkama saamiseks vajan viietunnilisi treeninguid. Tegelikult suuskadel paar korda isegi sain mahud täis,» vaatas Räim möödunule tagasi.

15.02.2021 17.02.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto