L, 4.02.2023

Räim tegi karjääris sammu tagasi, et taas võidulainele ronida

Karl-Joosep Küngas
Räim tegi karjääris sammu tagasi, et taas võidulainele ronida
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Mullu Israel Start-Up Nationsi värve kaitsnud Räim sõidab tänavu Poola võistkonnas Mazowsze Serce Polski.
Mullu Israel Start-Up Nationsi värve kaitsnud Räim sõidab tänavu Poola võistkonnas Mazowsze Serce Polski. Foto: DAVID STOCKMAN/AFP

Eelmisel aastal esimest korda suurtuuril osalenud Mihkel Räim (27) püsis pikalt lepinguta, sest senine koduklubi Israel Start-Up Nations otsustas eestlasega koostöö lõpetada ja praegustes oludes kosilasi niisama naljalt ei tekkinud. Veebruaris saabus siiski rõõmusõnum: Räim sõlmis lepingu Poola klubi Mazowsze Serce Polskiga ning peab seda ise üllatavalt heaks võimaluseks.

«Reaalselt pakkumisi kuskilt ei tulnud ja olles jälginud olukorda, päris igasse võistkonda poleks läinud ka. Järsku tekkis Poola variant ja nende pakkumine sobis mulle väga hästi,» selgitas Räim olukorda.

Kuigi meie mehe olukord oli pikalt väga kesine ja närvilisust jagus küllaga, otseselt karjäärilõpumõtteid ta veel ei mõlgutanud. «Mõnus see ootamine polnud. Esimene kuu pärast hooaega oli normaalne, sest taastusin alles väsimusest. Detsembrist kuni praeguseni polnud enam nii meeldiv, kuna teadsin, et peaksin justkui uueks hooajaks valmistuma, kuid Eestis pole see väga võimalik. Tund või kaks saaks ehk rattaga sõita, kuid tippseltskonnas hakkama saamiseks vajan viietunnilisi treeninguid. Tegelikult suuskadel paar korda isegi sain mahud täis,» vaatas Räim möödunule tagasi.

Märksõnad
Tagasi üles