L, 1.04.2023

Rivo Vesik: mul on kuus trenni ja mõtted mujal

Karl Mihkel Eller
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Rivo Vesik.
Rivo Vesik. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Presidendilt Valgetähe V klassi riikliku teenetemärgi saanud rannavõrkpalli treeneril Rivo Vesikul on vahetult enne hooaja algust käed tööd täis ning rõõmusõnum pole kohale jõudnud. «Ma ei ole täna uudiseid lugenud. Meil oli kuus trenni. Paljud sõbrad-tuttavad on kirjutanud ja õnnitlenud, aga ma ei ole neid kõiki jõudnud läbi sirvida. Ei ole endalegi emotsioon veel kohale jõudnud. Eks ta suur asi on ja väga kihvt, et märgatakse. Aga praegusel hetkel... Mul on mõtted hoopis mujal, mul on videoid vaja vaadata ja veel tänagi on poistega koosolek,» rääkis Vesik.

2019. aastal Venemaa rannavõrkpallurid MM-tiitlini aidanud Vesik jäi toona Eesti aasta treeneri valimisel rahvahääletusel kuuendaks, esikolmikusse ei valinud teda ka ajakirjanikud ega spordialaliidud. Võib teenetemärki lugeda väikeseks palsamiks hingele?

«Kui telekas näidatakse autorallit ja laskesuusatamist, siis tahes-tahtmata on need populaarsemad kui rannavõrkpall. Ükskõik, mis tulemust sa ka ei tee. See ei ole tulemustel baseeruv asi ja päeva lõpuks sa ei saagi kõiki tulemusi omavahel võrrelda,» ütles Vesik.

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles