E, 20.03.2023

Gameboy Tetris: kõike peab tegema täiesti siiralt

Kristina Herodes
, Arteri ajakirjanik
Gameboy Tetris: kõike peab tegema täiesti siiralt
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Gameboy Tetris ehk Pavel Botšarov on andnud suure panuse eestlaste ja vanelaste lõimumisse. Äsja tunnustas seda Eesti Vabariigi president Valgetähe V klassi teenetemärgiga.
Gameboy Tetris loo «Soolane Värska» video võtetel. 
Gameboy Tetris ehk Pavel Botšarov on andnud suure panuse eestlaste ja vanelaste lõimumisse. Äsja tunnustas seda Eesti Vabariigi president Valgetähe V klassi teenetemärgiga. Gameboy Tetris loo «Soolane Värska» video võtetel. Foto: Konstantin Sednev

President tunnustas paljude ­inimeste panust Eesti riigi arengusse. Noorte ­iidol ja muusik ­Pavel Botšarov esinej­animega Gameboy Tetris pälvis Valgetähe V klassi teenetemärgi. Tulihingeline muusik on aidanud kaasa lõimumisele, ehitades hittlugudega sõprusesilda eestlaste ja venelaste vahele.

«Suur-suur au on saada Eesti riigilt nii suur tunnustus. Ma tänan väga! Ma ei uskunud kunagi, et saan nii suure au osaliseks,» kirjeldas Botšarov Postimehele oma esimest emotsiooni pärast uudise kuulmist. «Ma pole ju kunagi teadlikult tegelenud lõimumisega, see on kuidagi iseenesest minuga kaasas käinud. Olen alati tahtnud teha muusikat, see ongi meie ühine keel – muusika liidab, ühendab ja paneb meid üksteist mõistma,» sõnas ta ja lisas, et magas kodus rahulikult, kui ta telefonikõnega üles äratati ja õnne sooviti.

Märksõnad
Tagasi üles