P, 2.04.2023

Kodu, lemmikloomad ja loomulikult kiluvõileivad

Postimees
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Perega kodus. Hommikul küpsetasime lastega koos pirukaid, lisaks kiluvõileivad, kodutehtud rulaad koodilihaga. Ehk siis varahommikul küpsetame-vaaritame, õhtul mõnus olemine perega lemmikfilme vaadates.
Perega kodus. Hommikul küpsetasime lastega koos pirukaid, lisaks kiluvõileivad, kodutehtud rulaad koodilihaga. Ehk siis varahommikul küpsetame-vaaritame, õhtul mõnus olemine perega lemmikfilme vaadates. Foto: Erakogu

Postimehe esmaspäevasele üleskutsele saata toimetusele fotojäädvustus sellest, kuidas Eestimaa eri piirkondades – maal ja linnas – tähistati vabariigi 103. sünnipäeva, vastati entusiasmiga.

Kuna viimase aasta jooksul me elu varjutanud koroonaviirus ei näita sugugi taandumise märke, pigem vastupidi, hoidusid mõistlikud inimesed massikogunemistest. Ja ega sombune ilm ka õue ei kutsunud. Sestap peeti pidu omade seltsis ja pigem kodus. Postimehele saadetud piltide valikus on peategelasteks peaasjalikult koduloomad ning kaetud pidulauad, kus sageli kesksel kohal vaagen kiluvõileibadega. Nii mõnelgi pildil kumab taustal telepilt pidupäevasündmuste ülekandega. Eesti Vabariigi 103. sünnipäev oli vaikne pidu.

Postimehe lugejad tähistasid vabariigi aastapäeva eriilmeliselt. 
Postimehe lugejad tähistasid vabariigi aastapäeva eriilmeliselt. Foto: Erakogu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles