Laste pussitaja elukaaslane: inimene läks segi, noh!

Võhma maja, kus sõpra ootama jäänud vendi pussitati. FOTO: Elmo Riig

Kolm algklassilast hakkasid suure kortermaja trepikojast õue mängima minema, aga üks neist pöördus korraks tuppa tagasi. Mis trepikojas siis juhtus, on arusaamatu. Kostsid mütsud ning 8- ja 10-aastane poiss lebasid noahaavadega vereloigus. 37-aastane naine, keda pussitamises kahtlustatakse ja kelle ukse taga kuritegu toimus, üritas oma esimesel korrusel asuva korteri rõdu kaudu põgeneda ning sattus nii otse politseinike kätte.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kehasse ja näopiirkonda haavu saanud poisid viidi raskes seisus kiirelt Tartu ülikooli kliinikumi. Mõlemale tehti õhtul ja öösel operatsioonid ning teisipäeva hommikuks olid nad stabiilses seisus intensiivravi palatis. Sakala andmetel suutsid arstid laste elu päästa ning esialgu pole põhjust karta, et neile jääksid rünnakust püsivad füüsilised kahjustused.

Rünnakus kahtlustatava naise lubas kohus teisipäeva hommikul eeluurimise ajaks vahi alla võtta ning uurimine algab talle tehtava kohtumeditsiinilise ekspertiisiga.

Mitu noahoopi

Võhma Kalevi tänava kaugemas otsas seisva viiekorruselise paneelmaja elanike sõnul juhtus esmaspäeva õhtul kõik väga kiiresti.

02.03.2021 04.03.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto