R, 27.01.2023

Ametnikud korjasid randadest ära veel üle 20 surnud luige

Ametnikud korjasid randadest ära veel üle 20 surnud luige
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Põllumajandus- ja toiduameti Põhja regiooni juht Vladimir Vahesaar ja Põhja regiooni kala ja kalatoodete käitlemise peaspetsialist Kertu Lumiste surnud luike ära viimas.
Põllumajandus- ja toiduameti Põhja regiooni juht Vladimir Vahesaar ja Põhja regiooni kala ja kalatoodete käitlemise peaspetsialist Kertu Lumiste surnud luike ära viimas. Foto: Mihkel Maripuu

Eile korjasid põllumajandus- ja toiduameti (PTA) töötajad Harjumaalt Vääna-Jõesuu ja Viimsi rannast surnud luiki, kokku leiti üle 20 korjuse.

«Eile käisid meie töötajad Juminda ja Pärispea poolsaarel. Täna tulime teadete peale kontrollima Vääna-Jõesuu ja Meremõisa vahelist rannariba,» seletas kolmapäeva õhtul põllumajandus- ja toiduameti Põhja regiooni juhataja Vladimir Vahesaar, kes ise samuti korjamisaktsioonis osales.

Vahesaare sõnul leiti Vääna-Jõesuust 11 surnud luike, teine meeskond korjas Viimsist ära kümmekond korjust. «Kontrollime esmajärjekorras kõige käidavamaid randu, lisaks Vääna-Jõesuule on sellised ka Pirita ja Haabneeme,» ütles ta.

Märksõnad
Tagasi üles