«Tahad sõda? Siis saad sõda!»

Lasnamäel Linnamäe teel keeb ühe üheksakorruselise maja ülemistel korrustel tüli, mis kostab alla keldrisse välja. FOTO: Madis Veltman

Tallinnas Lasnamäe üheksakorruselises majas on puhkenud tüli ülemise ja alumise naabri vahel: ülemise naabri laste hääled ei laskvat alumisel naabril elada, alumise naabri kius aga tegevat võimatuks ülemise naabri elu. Naabrid tülitsevad korteriühistu, piirkonnapolitseiniku ja isegi raskekahurväe – lastekaitsjate vahendusel.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Viktoria elab Linnamäe teel üheksanda korruse korteris koos mehe ja kolme lapsega: vanim tütar on 19-aastane, noorematest on üks kahe ja poole aastane ning teine aastane. Probleemid alumiste naabritega algasid Viktorial siis, kui sündis noorim laps ning keskmine hakkas käima ja mängima.

Viktoria sõnul elab nende all lastetu kolmekümnendates paar. «Nad mõjuvad kõigi meie pere liikmete psüühikale: iga päev taovad vastu radiaatorit või lage või seina, nii hommikul kui ka päeval. See hirmutab lapsi, me ei tunne end kodus ohutult ning lapsed on pidevalt närvilised ja hirmunud,» rääkis ta.

27.03.2021 30.03.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto