K, 4.10.2023

Narva linna vee-ettevõte tekitas endisele linnapeale üheks kuuks töökoha

Facebook
Comments
11. novembril avaldati Aleksei Jevgrafovile umbusaldust ning tagandati ta Narva linnapea ametist, ent juba kaks päeva hiljem loodi talle töökoht munitsipaalses vee-ettevõttes.
11. novembril avaldati Aleksei Jevgrafovile umbusaldust ning tagandati ta Narva linnapea ametist, ent juba kaks päeva hiljem loodi talle töökoht munitsipaalses vee-ettevõttes. Foto: Ilja Smirnov/Põhjarannik

Narva suurima munitsi­paalettevõtte Narva Vesi tegevjuht Renata Metsis lõi Narva endisele linnapeale Aleksei ­Jevgrafovile kaks päeva pärast linnapeaametist ilma jäämist uue töökoha. Nüüd on tule all tema enda koht. Jevgrafov tagandati Narva linnapea ametist 11. novembril, ent juba kaks päeva hiljem sõlmis ta töölepingu ASi Narva Vesi juhatuse liikme Renata Metsisega. Ehkki Jevgrafov (pildil) ei olnud varem vee- ja kanalisatsiooni­majanduse valdkonnas töötanud, asus ta Narva vee-ettevõttes tööle riigiasutuste ja kohalike omavalitsustega ­tehtava töö koordineerimise spetsialistina ning tema ametipalgaks määrati ligi 2500 eurot.

Ettevõtte enamusaktsionär on Narva linn, väike osa aktsiatest kuulub Narva-Jõesuu linnale. Kurioosne on see, et töö­lepingu alusel töötades oli ekslinnapea endiselt sellessamas aktsiaseltsis Narva Vesi aktsionäri ehk Narva linna nimel tegutsenud isik.

Juhi salanõunik

Kuuldused Jevgrafovi uuest ametikohast vee-ettevõttes levisid, kuid ei leidnud nähtavat kinnitust. Veebilehel teda töötajate nimekirjas ära ei olnud toodud, uue spetsialisti töö tulemused polnud avalikult kättesaadavad ning inimestel, kes polnud teda kontoris näinud, polnud aimugi, et neil selline kolleeg on.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles