AK ⟩ Juurikas. Eesti on põrkpallimaa

Teeme rahval tuju paremaks FOTO: Allan Hmelnitski

Kevad on löönud hormoonid kihama ja spordimahlad vulisema! Millal veel rammu suurendada ja sportlikku vormi kasvatada kui mitte praegu, kui sportlaste kehad on talve jooksul söödud toitudest prisked nagu roosad notsud. Säärase rasvase materjali pealt on väga mõnus soonilist lihast kasvatada!

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Justnagu uljad konnad on suurest talveunest üle saanud ka meie tublid põrkpallurid. Pallipoistel on praegu paras aeg välja selgitada tublimad, kes pääsevad sellel kevadel sugu jätkama! Paljud pallitreenerid viibivad veel vabaduses, see tähendab, et asjatundlikest juhendajatest puudust pole.

Eilses tasavägises jõukatsumises soosis Fortuuna Kammipilli Toidupoodi, kes suutis hoolimata treeneri vangiminekust teises geimis seljatada Takuküla Tarkposti seisuga 3:4 ja skoorida sellega oma esimese play-off-võidu. Mehed tegid, nagu neile oli trennis seletatud: suru vastane vasta muru ja ära kuula kui ta «Ei, ei!» karjub. Tegelikult põrkpalluritele meeldibki selline vähe karmim mäng ja tegelikult on nad kõik 14-aastased, nii et andke aga minna!

09.04.2021 12.04.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto