Ville Arike: olümplastele vaktsiini

Ville Arike FOTO: Tairo Lutter

Lõppeva nädala kolmapäeval tähistati 100 päeva jäämist Tokyo olümpiamängude alguseni. Mängud algavad veidi üle kolme kuu pärast, mis tippspordi mõistes tähendab imelühikest ajajärku. Mängudele pääsejatel ja sinna veel pürgijatel on suur töö tehtud ning jäänud vormi timmimine õigeks ajaks.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kõik oleks tore, kui elaksime maailmas, mida teadsime enne 2020. aasta märtsi. Koroonapandeemia on kõik, sealhulgas spordielu pööranud pea peale. Ka Jaapani kõrgetest ringkondadest kuuleb endiselt kahtlusi, kas olümpiamängud üldse toimuvad. Kuni rahvusvaheline olümpiakomitee ja korraldajamaa valitsus pole kuulutanud vastupidist, elame teadmises, et toimuvad.

Kui olümpiamängude avamispäev, 23. juuli kätte jõuab, on järgmisel veidi enam kui kahel nädalal Eestis spordihuvilisi tavalisest rohkem. Valitakse Kanal 2, Kanal 12 ja Postimehe veebikülg, et oma sportlaste esitustele kaasa elada.

Kas viie aasta taguste Rio de Janeiro mängude seitsmes mees Mart Seim suudab seekord sekkuda kõrgemasse mängu? Oot, stopp… Aga kui juhtub nii, et Seim ei astugi tõstepõrandale? Miks ei astu? Ah koroona segas…

16.04.2021 19.04.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto