N, 30.06.2022

Linnavalitsus asub tartlaste vaimseid hädasid ennetama

Liina Ludvig
, ajakirjanik
Linnavalitsus asub tartlaste vaimseid hädasid ennetama
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Hariduse tugiteenuste keskuse juhi Annely Võsaste meelest on kindlasti linna ülesanne tegeleda elanike vaimse tervisega.
Hariduse tugiteenuste keskuse juhi Annely Võsaste meelest on kindlasti linna ülesanne tegeleda elanike vaimse tervisega. Foto: Sille Annuk

Linna sotsiaalkomisjonis tuleb täna arutusele uus vaimse tervise pakett, mille eesmärk on ennetada koroonapandeemia ajal eriti pihta saanud rühmade – lapsed, eakad ja eesliinitöötajad – vaimse tervise hädasid.

Pildil vasakult Hariduse tugiteenuste keskuse juht Annely Vősaste, logopeed Ülle Kuusik, eripedagoog Sirje Uibo ja eripedagoog Merike Rand.
Pildil vasakult Hariduse tugiteenuste keskuse juht Annely Vősaste, logopeed Ülle Kuusik, eripedagoog Sirje Uibo ja eripedagoog Merike Rand. Foto: Sille Annuk

Linnavalitsuse terviseprojekt on kokku pandud sotsiaal- ja haridusvaldkonna asjatundjate abiga, teiste seas MTÜ Peaasjad ja hariduse tugiteenuste keskus, keskendutakse ennetustööle. «Tähtis on probleemi juurde jõuda enne, kui see on juba süvenenud,» ütles hariduse tugiteenuste keskuse juhataja Annely Võsaste.

Märksõnad
Tagasi üles