Vahur Kalmre: 25 küsimust, miks Süku-vaidlust ei tohi lõpetada

Vahur Kalmre FOTO: Erakogu

Südalinna kultuurikeskuse kohta on üleval endiselt palju küsimusi, millele konkreetseid vastuseid on siiani väga vähe – või pole neid üldse –, neid tuleb edasi otsida ja leida.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tartu Postimehe juht Rannar Raba kirjutab ajalehes (TPM, 6.5), et vaidlus südalinna kultuurikeskuse üle tuleks nüüd lõpetada. Ei näe väga tolku arutleda tema väidete üle, et need vaidlused on edaspidi lihtlabased, et vaidluste võti on siiani olnud justkui mingitpidi vildakas, et parki ehitamise teema on madalam, kui tema loetletud muud Tartu probleemid. Või miks ei võiks väiksemad poliitilised seltskonnad tõesti mõelda keskpargi tervikuna säilimisele, vaid mõtlevad mingile poliittehnoloogiale, mida Raba neile ette heidab. Las need väited jäävad...

Vaadelgem, miks ei saa ega tohi südalinna kultuurikeskuse ja keskpargi üle käivat vaidlust lõpetada. Sest üleval on endiselt palju küsimusi, millele konkreetseid vastuseid on siiani väga vähe – või pole neid üldse –, neid tuleb edasi otsida ja leida. Eks see ole ka kohaliku ajakirjanduse roll.

17.05.2021 19.05.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto