Eestile ajaloolise hõbemedali toonud võimlejate edu taga on pühendumus ja suured ohverdused

Eestile juunioriklassis hõbemedali teeninud Siidisabade rühma kuulusid (vasakult) Terit Michelle Sild, Hanna Mägi, Elis Sarapuu, Karolina Kuusik, Riin Parts, Maria Terep, Kärt Rentel, Triin-Elis Kuum, Karoli Metsma ja Liina Sarv. FOTO: Erakogu

Tartu võimlemisklubi Rütmika Siidisabade rühm tegi nädalavahetusel ajalugu, kui saavutas Moskvas toimunud Euroopa meistrivõistlustel juunioriklassis hõbemedali. Viimati tõi Eesti EMilt pronksmedali 2016. aastal. Kõige suurema konkurentsiga meistriklassis pälvis viienda koha võimlemisklubi Janika Grisete rühm.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Siidisabade rühm kogus eelvõistluste ja finaali tulemusena kokku 36,900 punkti ning konkurentsi pakkusid neile teiste seas näiteks tugevad rühmad Venemaalt ja Soomest. Siidisabade rühma treenivad Elsa Sinijärv, Liisel Perlin ja Kadri Rohtmets ning balletiõpetaja Maarja Jaanovits, kava autor on Antton Laine.

«Me tulime EMile andma oma parimat ja meil on siiralt hea meel, et tüdrukud suutsid peale pooleteiseaastast võistluspausi näidata, milleks nad võimelised on,» sõnas treener Elsa Sinijärv.

17.05.2021 19.05.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto