Film naisest, kelle kõrval Liis Haavel on pühak

Rosamund Pike filmis «Keegi, kes hoolib» ja koos Neil Patrick Harrisega filmis «Kadunud» (2014) allpool. Fotod: Filmikaader FOTO: Filmikaader

Lääne ühiskondade vananemine on tõsiasi ja seetõttu ei tule mõelda üha rohkem mitte üksnes surmale, vaid ka sellele, kuidas eakatele elu loojangul väärikat elu võimaldada ning nende eest hoolitseda. Ühele vastutusrikas väljakutse, teisele kõrvutamatu kullaauk, näitab põnevuskomöödia «Keegi, kes hoolib».

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Filmi peategelane Marla Grayson on avalikkuse ees mudelkodanik – hingega oma tööd tegev sotsiaaltöötaja, kes seisab hea nende eest, kes ise endaga hakkama ei saa. Tegelikkuses on naine priskete pististe abil sisse töötanud laia võrgustiku arste, juriste ja hooldustöötajaid, kes üksinda jäänud vanurite tervisliku seisundi Graysoni soovidele vastavaks hindavad, nood medikamente täis pumpavad ning range järelevalve alla aeglaselt kõngema jätavad. Marla päralt jäävad aga vanurite varad, mida pealtnäha hooldusteenuse kulu katmise huvides kopsakate summade eest maha ärida.

«Keegi, kes hoolib»

Režissöör J. Blakeson, osades Rosamund Pike, Peter Dinklage, Eiza González, Dianne Wiest

Linastub alates 24. maist, kestus 1 tund ja 58 minutit

25.05.2021 27.05.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto