Argo Luude tahab prügifirma välja osta

Emissiooniprospekti kohaselt tahavad Keskkonnateenuste juhatuse esimees Argo Luude, müügijuht Bruno Tammaru ning finantsjuht Mihkel Õnnis Eesti Keskkonnateenused 35 miljoni euro eest välja osta FOTO: Elmo Riig / Sakala

Eesti Keskkonnateenuste juhid tahavad jäätmekäitlusfirma riskikapitalifondilt BaltCap välja osta. Eesti Keskkonnateenuste ASi juhtide firmale MBA Investeeringud kuulub prügifirmast veerand – 25,08 protsenti. Ülejäänud aktsiate omanik on riskikapitalifirma BaltCap, mis omandas osaluse 2015. aasta detsembris. Riskikapitalifirmad paigutavad oma raha ajutiselt investeeringu väärtuse kasvatamiseks ning fondidel on isegi kohustus investeeringust kindla aja möödudes väljuda. BaltCap tahab nüüd osaluse müüa.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Seda kinnitab Postimehe käsutuses olev võlakirjade emissiooni prospekt. BaltCapi tegevpartner Peeter Saks ei soostunud teemat kommenteerima. «See on teema, millest ma ei saa ega taha praegu rääkida. Ei kinnita ega lükka ümber,» vastas ta.

Postimehe käsutuses oleva emissiooniprospekti kohaselt tahavad Keskkonnateenuste juhatuse esimees Argo Luude, müügijuht Bruno Tammaru ning finantsjuht Mihkel Õnnis Eesti Keskkonnateenused 35 miljoni euro eest välja osta.

04.06.2021 07.06.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto