L, 3.12.2022

Lasnamäel tapetud mees oli klaarimas abikaasal tekkinud tüli

Andres Einmann
Lasnamäel tapetud mees oli klaarimas abikaasal tekkinud tüli
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tapetud mehe lesk Julia rääkis, et kaklus baari juures oli juba vaibunud, kui järsku tuli Roman Gluhovtšenko ja lõi tema abikaasat noaga kõhtu.
Tapetud mehe lesk Julia rääkis, et kaklus baari juures oli juba vaibunud, kui järsku tuli Roman Gluhovtšenko ja lõi tema abikaasat noaga kõhtu. Foto: Eero Vabamägi

Tallinnas Lasnamäel mullu augustis tapetud Nikita lesk Julia tunnistas eile Harju maakohtus, et tal tekkis varahommikul pikka õhtut lõpetades Läänemere teel asuvas baaris Kardenn konflikt, mille käigus löödi teda näkku. Naine kutsus kodust tüli klaarima oma abikaasa ning järgnenud sündmused lõppesid viimase surmaga.

Julia veetis sõbrannadega 22. augusti õhtut kesklinnas. Nad jõudsid lõpuks T1 kaubanduskeskusesse diskoteeki Bosphorus. Sõbrannad läksid sealt koju, Julia otsustas aga veel dringi teha. Ta sõitis taksoga Läänemere teele baari Kolin, enne sisenemist andis ta juhile raha ja leppis kokku, et mees tuleb talle varsti järele ja viib koju. Kolinisse ei jäänud Julia kauaks ja läks edasi kõrvalasuvasse baari Kardenn.

Märksõnad
Tagasi üles