L, 25.03.2023

NÄDALA MÄNGUMASIN. ⟩ Kodumaine mänguhiiglane Gamer Aerox on neile, kes tahavad võimalikust kõige paremat

Kodumaine mänguhiiglane Gamer Aerox on neile, kes tahavad võimalikust kõige paremat
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Arvutitark sai valmis uue mänguriarvutite seeria «it AMD R9 Gamer Aerox», millele lisandub uhke tiitel Powered by Asus.
Arvutitark sai valmis uue mänguriarvutite seeria «it AMD R9 Gamer Aerox», millele lisandub uhke tiitel Powered by Asus. Foto: tootja

Juuni keskel sai Arvutitark valmis uue mänguriarvutite seeria „it AMD R9 Gamer Aerox“, millele lisandub uhke tiitel Powered by Asus. 

Kui esialgu oli Taiwani suurfirma Asus tuntud kui emaplaatide, graafikakaartide ja sülearvutite valmistaja, siis nüüdseks on lisandunud lai valik eri tootekategooriaid korpuste ja toiteplokkideni välja. Minu testialune oli siis tippude tipp – arvuti südameks on AMD hetkel võimsaim Ryzen 9 5950X 16 tuuma ja 32 lõimega protsessor ja pildiilu eest vastutab ASUS ROG Strix RTX 3080 Ti graafikakaart, mis praeguste hullunud hindade juures moodustab üle poole kogu komplekti hinnast.

Lisaks on «mitte-asuslikud» 32 GB Corsairi operatiivmälu ja sama tootja 1 TB uusima generatsiooni M.2 liidesega SSD. Kõik muud osised on Asuse enda toodang seeriast STRIX, mis on firma kvaliteetseimate (ja ühtlasi kalleimate) toodete kaubamärk. Ka korpus ise on väga nauditav vaatepilt karastatud klaasist küljepaneeliga. Mängurite üritustele kaasavedamiseks on korpuse ülaosas tugevad kanderihmad ja neid on oi kui väga vaja – see superpill kaalub ikka üle 25 kg ja mul õnnestus selg temaga paigast ära tõsta.

Märksõnad
Tagasi üles