KRIMI ⟩ Hullunud mees lõi kahel politseinikul pea lõhki

«Kuule, tahad, annan peksa sulle!» muutus mees järsku agressiivseks. FOTO: Kohtutoimik

Peretülile reageerinud politseipatrullile ei ennustanud tänavu märtsi alguses Nõmmel vaiksele eramajade tänavale saabudes miski, et sündmus eskaleerub kiiresti ja mõlemad politseinikud satuvad peagi peahaavadega haiglasse. 48-aastane Dmitri haaras politseiniku vöölt teleskoopnuia ja tekitas sellega kahele politseinikule tõsiseid peavigastusi.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Häirekeskus sai 2. märtsil kell 19.19 kõne, milles naine teatas, et purjus elukaaslane on hakanud märatsema, kõne taustaks kostis venekeelset karjumist. Kõne katkes poolelt sõnalt.

Politseipatrull jõudis sündmuskohale kell 19.24, tänaval kõndisid mees ja naine. Naine näitas mehe peale ja ütles: «Terve õhtu sõimab mind!» Naise jutust tuli välja, et tema oligi politseisse helistanud ja kõne katkes seetõttu, et mees haaras tal telefoni käest ja viskas selle vastu maad puruks. «Oooo! Lõhkusin sinu iPhone’i. Mis, mina isikulikult? See on mõttetu, ameeriklased mõtlesid selle välja!» ägestus mees. Politseinikud püüdsid tülitsejaid maha rahustada ja see näiski õnnestuvat. Naine saadeti tuppa ja politseinikud jäid tänavale mehega rääkima.

30.07.2021 02.08.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto