R, 3.02.2023

Kellele (ei) meeldiks Johnny Depp?

Betty Ester-Väljaots
Kellele (ei) meeldiks Johnny Depp?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Johnny Depp ja filmi «Minamata» režissöör Andrew Levitas Barcelonas linateost tutvustamas. Mehed on võtnud südameasjaks, et film hoolimata Deppi kohtuasjadest vaatajateni jõuaks.
Johnny Depp ja filmi «Minamata» režissöör Andrew Levitas Barcelonas linateost tutvustamas. Mehed on võtnud südameasjaks, et film hoolimata Deppi kohtuasjadest vaatajateni jõuaks. Foto: Ana BelÊn Morant/Scanpix

Mina neil jalgu ei hoidnud ja voodi ääres ei istunud, teatas üks tuttav, kui jutt läks kellegi eraelulistele suhetele. Vale puha. Mis puudutab näiteks liikumisest #metoo ajendatud kaebuste ja kohtuprotsesside kajastamist, on enamik lugejaid erasuhete teemal suured «spetsialistid».

Kõik, mis meedias avaldatakse, saab kohe külaplatsi kohtuotsuse, mis siis, et ametlikku kohtusse paljud juhtumid ei jõua.

Karjäär on rikutud, ja mitte ainult meestel. Üldsegi mitte vähendades #metoo liikumise tähtsust, on see pidev vooditeemade kohtus arutamine valla päästnud ka deemonid, kus inimesed tahavad kogu maailmale oma tõde ja õigust kuulutada ning sedaviisi endale jalga lasevad.

Märksõnad
Tagasi üles